Dzisiaj jest poniedziałek 20 listopada 2017, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24115) SPORT FORUM FIRMY (5098) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO

3 / 1oC
3 / 0oC
5 / 7oC

II liga. Pierwsze zwycięstwo KKF AutomTorino Konin ... (13)Turek. Na Dzień Dziecka będzie wodny plac zabaw dl ... (7)
jesteś tutaj: Strona głównaSportRemis Sokoła Kleczew z liderem, spadek na piąte mi ...

Remis Sokoła Kleczew z liderem, spadek na piąte miejsce

Dodano: 21.10.2017 23:20

Drugi mecz bez wygranej z rzędu zanotowali zawodnicy Sokoła Kleczew. Drużyna Tomasza Bekasa zremisowała ze Świtem Skolwin 1:1.

Jeszcze w zeszłym sezonie taki rezultat byłby uznawany niemal za porażkę kleczewian. W tym sezonie jednak Świt prezentuje się znakomicie i od dłuższego czasu lideruje rozgrywkom grupy drugiej. Dość powiedzieć, że remis z Sokołem Kleczew był pierwszą stratą punktów szczecinian na własnym terenie.

Sokół miał szansę ten mecz nawet wygrać. To kleczewianie w 41. minucie wyszli na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową piłkę do siatki skierował Filip Brzostowski. Gospodarze jeszcze przed przerwą wyrównali, a na listę strzelców wpisał się Kamil Walków. Remisem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa starcia.

Po zmianie stron kleczewianie mieli jeszcze swoje sytuacje, ale brakowało wykończenia i odrobiny szczęścia. Ostatecznie więcej bramek nie padło i wynikiem 1:1 zakończył się cały mecz.

Jeden punkt wywalczony w Szczecinie nie pozwolił jednak piłkarzom Tomasza Bekasa na utrzymanie miejsca na podium. Ścisk w czołówce III ligi spowodował spadek Sokoła na piąte miejsce z dorobkiem 24 punktów. Kolejny mecz już w przyszłą sobotę. Kleczewianie podejmą Pogoń II Szczecin.

Świt Skolwin - Sokół Kleczew 1:1 (45' Kamil Walków - 41' Filip Brzostowski)

Sokół Kleczew: Hubert Świtalski – Arkadiusz Widelski, Mateusz Majewski, Mikołaj Pingot, Michał Kozajda, Tomasz Kowalczuk, Sebastian Śmiałek, Joshua Balogun, Filip Brzostowski (46' Jakub Groszkowski), Arkadiusz Bajerski (56' Jakub Antosik), Łukasz Cichos (90' Tomasz Koziorowski).

źródło: sokol.kleczew.pl

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?