Wybory 2024: Powyborcze układanki. Obywatele się wzmocnią, Adamów dalej wiceprezydentem?

IMGW: W nocy z wtorku na środę prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -2°C, przy gruncie do -4°C.

LM.plSportCiężka pogoda im nie straszna. Grali o Puchar Menedżera

Ciężka pogoda im nie straszna. Grali o Puchar Menedżera

W słońcu i w deszczu rywalizowali w niedzielę golfiści podczas Turnieju o Puchar Menedżera Pola Zibi Golf&Tennis Club w Golinie Kolonii. W kategorii brutto zwyciężył Piotr Zbyszewski.

Zmienne warunki pogodowe nie odstraszyły zawodników przed rywalizacją. W zawodach wzięli udział golfiści z Warszawy, Gniezna, Turku, Wólki i Konina. Pomimo trudnych warunków bardzo dobry wynik 64 uderzeń w kategorii brutto zanotował Piotr Zbyszewski, co pozwoliło mu zająć pierwsze miejsce. Drugi był Dariusz Karmowski (79 uderzeń), a na najniższym stopniu podium uplasował się Zygmunt Tylak (83 uderzenia).

W kategorii netto pierwszy był Roman Piaskowski (60). Niewiele gorszy był Jan Derkacz (63), a trzecie miejsce wywalczył Eugeniusz Wietrzyk (70).

Kolejne golfowe zmagania już 11 listopada. Golfiści rozegrają wtedy Turniej Niepodległości o Puchar Burmistrza Miasta Goliny.