Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18759) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 13oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

Zwycięstwo Gardzielika. Walczył w Kopalni Soli w Wieliczce

Dodano: 24.10.2017 13:03
Źródło: LM.pl

Szóste zawodowe zwycięstwo zanotował w ostatnią sobotę Kamil Gardzielik. Pięściarz Fight Events pokonał Leopolda Krzeszewskiego podczas Undergroung Boxing Show w Kopalni Soli w Wieliczce.

Zaledwie osiem dni po swoim występie na gali Friday Bonxing Night Gardzielik stoczył kolejny, szósty już zawodowy pojedynek w swojej karierze. Miejsce tej walki było niecodzienne - pięściarze spotkali się w Kopalni Soli w Wieliczce. Gala transmitowana była przez Polsat Sport Fight.

Rywalem Gardzielika był Leopold Krzeszewski. Zawodnik z Katowic w swojej zawodowej karierze miał na koncie tylko jedną walkę - w czerwcu 2016 roku pokonał Andreja Andrasika przez nokaut. W sobotę musiał uznać wyższość Kamila Gardzielika.

Pięściarz z Dobrej kontrolował pojedynek od pierwszej rundy i spokojnie wypunktował swojego rywala. Po ostatnim gongu sędziowie byli jednomyślni, punktując trzykrotnie 60:54 dla Gardzielika. W ten sposób zawodnik Fight Events wywalczył szóste zwycięstwo w zawodowej karierze.

   • Zwycięstwo Gardzielika. Walczył w Kopalni Soli w Wieliczce

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Walczył w kopalni szamba
Dodano: 25.10.2017 12:37    Przez: ~Hjv

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.