LM.plSportOktagon 4. Krzysztof Klaczek przegrał przez nokaut

Oktagon 4. Krzysztof Klaczek przegrał przez nokaut

Krótko trwała walka Krzysztofa Klaczka po półtorarocznej przerwie spowodowanej kontuzją. Już w pierwszej rundzie zawodnik Shooters Konin został znokautowany przez Ludovita Kleina.

Powrót Krzysztofa Klaczka zaplanowany został podczas gali Oktagon 4 w Bratysławie. Rywalem zawodnika Shooters Konin był Słowak Ludovit Klein (9-2). Walka trwała bardzo krótko i została zakończona już w pierwszej rundzie.

Po pierwszych, zapoznawczych wymianach ciosów Klein wyprowadził kopnięcie na głowę. Trafiony Klaczek natychmiast padł na deski. Słowak doskoczył jeszcze do niego i poprawił lewym prostym, a po chwili walka została już przerwana przez sędziego. Po powrocie świadomości zawodnik Shooters Konin chciał jeszcze walczyć, ale było już po wszystkim.

walka Krzysztofa Klaczka od 1:34:00

Była  to piąta porażka Krzysztofa Klaczka w jego karierze MMA (druga przez nokaut). Łącznie w piętnastu pojedynkach zawodników Shooters Konin zanotował dziesięć zwycięstw i pięć porażek.