Dzisiaj jest niedziela 9 sierpnia 2020, imieniny: Romualda, Romana, Ireny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16856) SPORT FORUM FIRMY (5516) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
31 / 20oC
Jutropogoda
26 / 19oC
Pojutrzepogoda
25 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Oblężona twierdza nie padła. Sokół zremisował z Po ... (0)Pożar trocin przy ul. Marantowskiej. Ciemny dym wi ... (0)

Puchar Świata Juniorów. Maurycy Dziublewski bez awansu z grupy

Dodano: 13.11.2017 14:15
Źródło: LM.pl

Pięć walk w fazie grupowej stoczył na Pucharze Świata Juniorów Maurycy Dziublewski. Koninianin wygrał tylko raz i nie dostał się do fazy pucharowej.

Maurycy Dziublewski był jedynym zawodnikiem KKSz Konin, który brał udział w Pucharze Świata Juniorów w szabli. Koninianin w fazie grupowej stoczył pięć pojedynków. Czteroktornie reprezentant Polski przegrywał - 2:5 z Martinem Nagym (Węgry), 2:5 z Sherzodem Mamotowem (Uzbekistan), 3:5 z Wają Reczią (Gruzja) i 2:5 z Maksimem Pinczukiem (Białoruś). 

Jedyne zwycięstwo Maurycy Dziublewski odniósł w pojedynku z Prokhorem Switiczem z Rosji. Koninianin wygrał 5:4. Reprezentant KKSz Konin zajął ostatnie miejsce w grupie i nie awansował do fazy pucharowej. Ostatecznie Maurycy Dziublewski uplasował się na 66. miejscu na 78 zawodników.

Kolejne zmagania szermiercze zaplanowane są na 26 listopada. W Sosnowcu rozegrany zostanie II Puchar Polski Seniorów oraz Puchar Europy do lat 23.  • Puchar Świata Juniorów. Maurycy Dziublewski bez awansu z grupy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

A te zawody to gdzie były? Normalnie, jak zawsze - zainteresowani wiedzą. Wieś jest nasza. Po wieki. Amen.
Dodano: 13.11.2017 17:47    Przez: ~palant
Redaktor znowu wtopa. Nie ma info gdzie te zawody się odbyły.
Dodano: 14.11.2017 13:46    Przez: ~qqq

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.