Dzisiaj jest czwartek 20 czerwca 2019, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20049) SPORT FORUM FIRMY (5338) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 19oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski wraca do Konina! Medyk wygrywa po ra ... (20)Konin. Na warsztatach pracowali nad nową strategią ... (12)

Puchar Świata Juniorów. Maurycy Dziublewski bez awansu z grupy

Dodano: 13.11.2017 14:15
Źródło: LM.pl

Pięć walk w fazie grupowej stoczył na Pucharze Świata Juniorów Maurycy Dziublewski. Koninianin wygrał tylko raz i nie dostał się do fazy pucharowej.

Maurycy Dziublewski był jedynym zawodnikiem KKSz Konin, który brał udział w Pucharze Świata Juniorów w szabli. Koninianin w fazie grupowej stoczył pięć pojedynków. Czteroktornie reprezentant Polski przegrywał - 2:5 z Martinem Nagym (Węgry), 2:5 z Sherzodem Mamotowem (Uzbekistan), 3:5 z Wają Reczią (Gruzja) i 2:5 z Maksimem Pinczukiem (Białoruś). 

Jedyne zwycięstwo Maurycy Dziublewski odniósł w pojedynku z Prokhorem Switiczem z Rosji. Koninianin wygrał 5:4. Reprezentant KKSz Konin zajął ostatnie miejsce w grupie i nie awansował do fazy pucharowej. Ostatecznie Maurycy Dziublewski uplasował się na 66. miejscu na 78 zawodników.

Kolejne zmagania szermiercze zaplanowane są na 26 listopada. W Sosnowcu rozegrany zostanie II Puchar Polski Seniorów oraz Puchar Europy do lat 23.  • Puchar Świata Juniorów. Maurycy Dziublewski bez awansu z grupy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

A te zawody to gdzie były? Normalnie, jak zawsze - zainteresowani wiedzą. Wieś jest nasza. Po wieki. Amen.
Dodano: 13.11.2017 17:47    Przez: ~palant
Redaktor znowu wtopa. Nie ma info gdzie te zawody się odbyły.
Dodano: 14.11.2017 13:46    Przez: ~qqq

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.