Dzisiaj jest środa 24 października 2018, imieniny: Marcina, Rafała, Arety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21114) SPORT FORUM FIRMY (5248) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 5oC
Jutropogoda
12 / 7oC
Pojutrzepogoda
10 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Silny wiatr z prędkością do 40 km/h z porywymi do 90 km/h

Polecamy:

Shooters Konin na WInter Open 2017. Cztery medale koninian

Dodano: 6.12.2017 12:06
Źródło: LM.pl

Dwa srebrne i dwa brązowe medale przywieźli z Lubonia zawodnicy Shooters Konin. W podpoznańskiej miejscowości rozegrane zostały zawody Winter Open 2017 w BJJ.

Koniński klub reprezentowało trzech zawodników. Dwa medale w Luboniu wywalczył Damian Walicki, startujący zarówno w dywizji Gi, jak i No Gi. W tej pierwszej dywizji Walicki wywalczył drugie miejsce w kat. Purpurowych Pasów Adult do 82,3 kg. W finale koninianin przegrał z Jakubem Najdekiem (Alliance). W dywizji No Gi Purpurowe Pasy Adult do 79,5 kg Walicki wywalczył brązowy medal.

W No Gi Purpurowe Pasy Adult wystartowali również Patryk Burdziński i Przemysław Rosiak. Obaj rywalizowali w tej samej kategorii wagowej do 73,5 kg. Do finału dotarł Burdziński, ulegając w decydującej walce Krzysztofowi Hamerskiemu (Rio Grappling Club) i zdobywając srebrny medal. Brąz wywalczył natomiast Przemysław Rosiak.

fot. Shooters Konin  • Shooters Konin na WInter Open 2017. Cztery medale koninian
  • Shooters Konin na WInter Open 2017. Cztery medale koninian
  • Shooters Konin na WInter Open 2017. Cztery medale koninian
  • Shooters Konin na WInter Open 2017. Cztery medale koninian

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Gratulacje !
Dodano: 06.12.2017 13:27    Przez: ~Adam

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.