Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17888) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 9oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (7)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Ruszyły zapisy do drugiej edycji biegów Grand Prix Koła

Dodano: 12.01.2018 11:24
Źródło: LM.pl

Cztery biegi, podobnie jak w zeszłym roku, wejdą w skład Grand Prix Koła 2018. To druga edycja cyklu biegów w Kole.

Cykl biegów Grand Prix Koła wystartował w zeszłym roku. W tegorocznej edycji, podobnie jak w poprzedniej, uczestnicy będą mogli wystartować w czterech biegach na dystansach pięciu i dziesięciu kilometrów, a także w marszach nordic walking na dystansie pięciu kilometrów. 

Pierwsza impreza z cyklu odbędzie się 17 marca 2018. Na dystansie pięciu kilometrów biegacze zawalczą o Puchar Dyrektora Firmy Geberit Produkcja. 7 kwietnia wystartuje bieg na dystansie dziesięciu kilometrów o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer. 19 maja zawodnicy walczyć będą o Puchar Prezesa Firmy Andre i, co ciekawe, ten bieg rozegrany zostanie w nocy. Grand Prix Koła zwieńczy bieg 16 czerwca na dystansie dziesięciu kilometrów o Puchar Malinowej Mamby.

Trwają już zapisy do tegorocznej edycji Grand Prix Koła. Zgłaszać można się poprzez stronę mosir.kolo.pl w zakładce Grand Prix Koła 2018 lub na stronie foxter-sport.pl.  • Ruszyły zapisy do drugiej edycji biegów Grand Prix Koła

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:biegi,   bieganie,   Grand Prix Koła 2018,   Koło,   cykl biegów,   zapisyDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.