Dzisiaj jest środa 24 października 2018, imieniny: Marcina, Rafała, Arety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21114) SPORT FORUM FIRMY (5248) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 5oC
Jutropogoda
12 / 7oC
Pojutrzepogoda
10 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Silny wiatr z prędkością do 40 km/h z porywymi do 90 km/h

Polecamy:

Konińscy sportowcy wspierają WOŚP. Bieg, turnieje, pokazy

Dodano: 12.01.2018 11:36
Źródło: LM.pl

Niedzielny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie może się odbyć bez udziału konińskich sportowców. Już od soboty będą trwać sportowe akcje wspierające finał.

Jako pierwsi, już w sobotę, dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrają zawodnicy konińskiej Playareny. W hali sportowej przy ul. Popiełuszki 2a w Koninie rozegrany zostanie turniej piłki nożnej halowej na rzecz fundacji. Jeszcze więcej dziać się będzie w niedzielę.

W tej samej hali od godz. 9.00 w niedzielę trwać będą kolejne turnieje charytatywne - najpierw zagrają drużyny siatkówki, a następnie futsalu. Od godz. 12.00 do grania dołączy się Wpinka - ścianka wspinaczkowa w Woli Podłężnej. Powspinać będzie można się również na parkingu przed Galerią Nad Jeziorem, gdzie od godz. 11.00 zaprasza UKS Mountain Monsters Konin i OSP Licheń.

Dużym sportowym wydarzeniem niedzielnego finału w Koninie będzie 8. Bieg ,,Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Od godz. 11.00 w Galerii Nad Jeziorem trwać będą zapisy do biegu. O godz. 13.45 wystartuje rozgrzewka na parkingu, a o godz. 14.00 - sam bieg. Godzinę później na scenie I odbędzie się wręczenie medali.

Na tej samej scenie w trakcie trwania finału będą prezentować się konińskie kluby sportowe. O godz. 14.00 pojawią się zawodnicy Ju-Jitsu Konin, a o godz. 17.15 odbędzie się pokaz żonglerki kettlebells oraz sztuk walki Shooters Konin. Na zakończenie, o godz. 18.45 na scenę wyjdą jeszcze pięściarze Zagłębia Konin.

   • Konińscy sportowcy wspierają WOŚP. Bieg, turnieje, pokazy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.