Dzisiaj jest sobota 18 sierpnia 2018, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21891) SPORT FORUM FIRMY (5207) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 19oC
Jutropogoda
25 / 19oC
Pojutrzepogoda
27 / 21oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS Konin zniesmaczony akcją. Wziął czy nie wziął? ... (157)83-latek przewrócił się na rowerze. Nie miał siły ... (19)

Konin. Dzień Babci i Dziadka. Na basen z wnukami za pięć złotych

Dodano: 20.01.2018 10:12
Źródło: LM.pl

Specjalną zniżkę z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie. Babcie, dziadkowie oraz ich wnukowie na konińskie pływalnie będą mogli wejść tylko za pięć złotych.

Przypadające na niedzielę Dzień Babci oraz na poniedziałek Dzień Dziadka mogą być okazją do wspólnej rekreacji i zabawy. Wszystko za sprawą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który przygotował specjalną ofertę z tej właśnie okazji. - Zapraszamy 21 i 22 stycznia wnuczęta oraz babcie i dziadków na baseny - informuje koniński MOSiR.

W te właśnie dwa dni bilet wstępu na dwie konińskie pływalnie - w obiekcie Rondo oraz przy ul. Szymanowskiego 5a dziadkowie, babcie i wnuki kupią po obniżonej cenie pięć złotych za godzinę. 



  • Dzień Babci i Dziadka. Na basen z wnukami za pięć złotych

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Fajnie
Dodano: 20.01.2018 11:29    Przez: ~Pływak
Ooooo... to Józek POpędzi !!!!
Dodano: 20.01.2018 22:56    Przez: ~BARON PZPR
Tata Zbigniew – I sekretarz egzekutywy POP PZPR, mama Maria – urzędnik Prokuratury Wojewódzkiej w Gdańsku, brat Andrzej – członek Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej. To najbliższa rodzina Jerzego Owsiaka, o której w udzielanych mediom wywiadach stara się on raczej nie wspominać.
Dodano: 22.01.2018 13:12    Przez: ~ojejku
No fajnie, bedzie tłoczno. Mam nadzieję, że bedzie wtedy wiecej ratowników.
Dodano: 20.01.2018 12:14    Przez: ~pozdro
może w końcu zostanie uruchomiona druga sauna bo czekam z niecierpliwością. dziwią mnie też godz otwarcia saun zawsze chodziłem sobie w południe teraz niestety musze to robić po 15 jak jest pełen basen ludzi tłoczno kto w ogóle to wymyślił? tragedia to jest dla nas a nie dla was jak sobie chcecie
Dodano: 20.01.2018 12:25    Przez: ~??
a co tam można robic w tej "większej wannie"? Czy na basen przy szkole podstawowej nr 3 też mozna wejść czy nadal nie ?
Dodano: 20.01.2018 13:21    Przez: ~piątak
sauny ciągle zamknięte, może dla babć i dziadków uruchomicie.Dziadostwo!!!
Dodano: 20.01.2018 13:22    Przez: ~a fe
Wole jechac na termy poznanskie i jezdze ! przy okazji do galerii,bo tu tylko dwa centra handlowe i jeszcze to najwieksze poza granicami Konina w innej gminie
Dodano: 20.01.2018 14:27    Przez: ~Tadi
Bogatemu wszystko wolno, ale niestety większość ludzi żyje skromnie.
Dodano: 20.01.2018 15:43    Przez: ~Człowiek
To na prawdę te marne baseny kosztuja ponad 5zl/h? Kto tam chodzi? Chyba tylko z kopalni bo karnety dostają hahah
Dodano: 20.01.2018 15:38    Przez: ~Dan
Dorośniesz, zaczniesz pracować to zobaczysz ile konońskich firm ma karty na nasz basen.
Dodano: 20.01.2018 15:53    Przez: ~dabliu es key
Tylko wredny, gorzki i zdewocialy Jarosław będzie sam. Ale wykorzysta czas żeby wymyślić coś wrednego żeby zatruć życie Polakom.
Dodano: 20.01.2018 19:22    Przez: ~Leon
Leon ty pewno zamieniłeś się na łby z kotem !
Dodano: 20.01.2018 22:58    Przez: ~BAron Józwa
Gorzej z osłem.
Dodano: 21.01.2018 10:04    Przez: ~Osiołek matołek