Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18035) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

Zagrali o Puchar Bońka. Drugie miejsce Oranje w Wielkopolsce

Dodano: 23.01.2018 10:10
Źródło: LM.pl

Trzy zwycięstwa i jedną porażkę zanotowali młodzi zawodnicy Oranje Sport Konin w Halowym Turnieju WZPN o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Do zwycięstwa koninianom zabrakło zaledwie jednego punktu.

Podopieczni Dominika Łomnickiego, jako zwycięzcy eliminacji w okręgu konińskim, zmierzyli się z mistrzami pozostałych wielkopolskich okręgów. Stawką był awans do finałów ogólnopolskich. Turniej rozgrywany był systemem ligowym, każdy z zespołów rozegrał po cztery spotkania.

W poznańskich zawodach koninianie zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę. Drużyna Oranje Sport Konin pokonała 3:0 AP Reissa Jarocin (okręg kaliski), 6:2 Sokoła Damasławek (okręg pilski) i 1:0 Wartę Poznań (okręg poznański). Jedyną porażkę koninianie zanotowali w starciu z Kanią Gostyń (okręg leszczyński), ulegając rywalom 2:5.

Te wyniki dały Oranje Sport Konin drugie miejsce w turnieju z dorobkiem dziewięciu punktów. Zwycięstwo oraz awans wywalczyła Kania Gostyń.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Kania Gostyń - 10 pkt
2. Oranje Sport Konin - 9 pkt
3. Warta Poznań - 7 pkt
4. AP Reissa Jarocin - 3 pkt
5. Sokół Damasławek - 0 pkt.

Oranje Sport Konin: Jakub Szymczak, Oskar Strużyński, Wiktor Czajkowski, Piotr Chojnacki, Jakub Słomka, Rafał Steczyński, Bartosz Zacharski, Mateusz Olejniczak, Piotr Adamczyk. 



  • Zagrali o Puchar Bońka. Drugie miejsce Oranje w Wielkopolsce
  • Zagrali o Puchar Bońka. Drugie miejsce Oranje w Wielkopolsce
  • Zagrali o Puchar Bońka. Drugie miejsce Oranje w Wielkopolsce
  • Zagrali o Puchar Bońka. Drugie miejsce Oranje w Wielkopolsce
  • Zagrali o Puchar Bońka. Drugie miejsce Oranje w Wielkopolsce

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo. Nareszcie jakaś nadzieja w konińskiej piłce nożnej. Brawo
Dodano: 23.01.2018 10:28    Przez: ~Kibic
Już po nadziei - odpadli.
Dodano: 23.01.2018 12:11    Przez: ~kibic
Zeby nie kasa miejska to co ? To by wasz nie bylo !!!
Dodano: 23.01.2018 13:35    Przez: ~xxx
Jest chyba nadzieja na.zwiekszenie składek ,, członkowskich, jak to w oranżadzie nazywają
Dodano: 23.01.2018 12:46    Przez: ~Obserwator
Gratulacje dla zawodników i trenera. Nie ważne z jakiego klubu są. Piękne osiągnięcie. A wy gbury siedźcie z dupą i narzekajcie na swoje życie bo pewnie tylko w tym jesteście najlepsi. Nikt na tym forum nie potrafi pogratulować? Brawo super:-) rozwijajcie Swoje sportowe pasje młodzi piłkarze.
Dodano: 23.01.2018 13:30    Przez: ~Życzliwy
Panie Red. Ma pan we wszystkich artykułach podobny bałagan jak ja w Miejscu Zamieszkania. Zamieńmy się. Ja panu już w artykułach sprzątam. Teraz niech pan zacznie u mnie na Adresie. Dowód. Dane personalne trenerów do dzisiejszego smutku. Poproszę. I zapraszam do mnie na Kwadrat do sprzątania.
Dodano: 23.01.2018 13:51    Przez: ~ziutek_z_pawilonu_III
A czemu przedszkole Bolek Lolek nie wzielo udzialu?
Dodano: 23.01.2018 13:48    Przez: ~zrozpaczony
Brawo a Górnik dalej niech organizuje turnieje i zajmuje miejsca w końcu tabeli.... dobrze , że im zmniejszyli dotacje a Oranje podnieśli. Brawo dla trenera Łomnickiego - takiego trenera Górnik może pozazdrościć z sercem i pracujący wilokrotnie społecznie. Nie wspomnę już o najwspanialszym prezesię Robercie - po prostu dziękujemy i prosimy o więcej.
Dodano: 23.01.2018 14:20    Przez: ~rodzic
Różnica jest taka że lizanie dupy nie pomoże synkowi w seniorskiej piłce wyląduje w okręgówce max a tu by miał 3 lige
Dodano: 23.01.2018 14:31    Przez: ~Dhh
Jak można samemu o sobie pisać........ zal mi ciebie naprawdę........WSTYD....Zauważci że w każdym wpisie znajnduję się słowo SPOŁECZNIE HEHEHHEHEHE. Przecież TO PISZE JEDNA OSOBA.......
Dodano: 23.01.2018 14:35    Przez: ~WSTYD
Rodzic podpisz się z imienia i nazwiska to będziemy mogli zweryfikować czy to naprawdę pisał rodzić dzieci grajcych w oranje
Dodano: 23.01.2018 14:37    Przez: ~lk
Oranje - najlepszy obecnie klub w koninie !
Dodano: 23.01.2018 14:40    Przez: ~FAKT
a ja bym się raczej martwił co zrobi zus teraz bo ten pan na zdjęciu jest na zwolnieniu l4. i wykonuje pracę. chyba że ma brata bliźniaka
Dodano: 23.01.2018 15:25    Przez: ~dfdf
który?
Dodano: 23.01.2018 16:51    Przez: ~zus
jak patrzę na zdjęcie to wydaje mi się że na l4 to tylko ten łysy chyba ale nie wiem tylko tak myślę patrząc na zdjęcie to on mi tak wygląda,,,,,,,
Dodano: 23.01.2018 17:10    Przez: ~dr
Dobra uwaga,lecz tym to raczej pracodawca powinien sie zajac
Dodano: 23.01.2018 18:38    Przez: ~Ciekawe
Brawo!! Prezes widać, że nawet z dzieciakami na turnieje jezdzi !!! W żadnym klubie tak nie ma !!
Dodano: 23.01.2018 18:10    Przez: ~fan Oranje
a ten znowu sam do siebie pisze hehehheeh najlepsza opinią wydają rodzice a nie spotkałem się z pochlebną opinią..... proszę zapytać rodziców a tak naprawdę rodzice nawet nie wiedza który to prezes.......W żadnym klubie nie ma tak!!!!!!!! i zapytajcie co klub zakupił dla dzieci ze sowich środków z dotacji.............
Dodano: 23.01.2018 19:59    Przez: ~fanklub
ja jestem rodzicem i jestem bardzo zadowolony
Dodano: 23.01.2018 21:14    Przez: ~rodzic
A gdzie była Sparta Konin?
Dodano: 23.01.2018 18:45    Przez: ~Lexliter
sparta to właśnie pisze donos do zusu hehe