Dzisiaj jest sobota 8 maja 2021, imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17171) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 5oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Taneczną sesją promują adopcję bezdomnych z ... (6)Nocny pożar w Golinie. Jeden samochód doszczętnie ... (6)

1/16 Pucharu Polski. Już w niedzielę kolejne wspaniałe emocje

Dodano: 25.01.2018 13:38
Źródło: LM.pl

Drugi mecz na szczeblu centralnym Halowego Pucharu Polski rozegrają w niedzielę zawodnicy KKF Automobile Torino Konin. W 1/16 finału zespół Przemysława Lewandowskiego zmierzy się z Futsalem Oborniki.

Piękna przygoda konińskich futsalistów w Pucharze Polski trwa dalej, a już w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejna jej odsłona. KKF Automobile Torino zagra w 1/16 Halowego Pucharu Polski z Futsalem Oborniki. Koninianie już raz zaskoczyli i w poprzedniej rundzie wyeliminowali Mieszka Gniezno. W niedzielę staną przed kolejną szansą na awans.

Futsal Oborniki to, podobnie jak Mieszko Gniezno, zespół grający w I lidze gr. północnej. Po trzynastu kolejkach drużyna z Obornik zajmuje ósme miejsce w tabeli, mając zaledwie trzy oczka więcej od gnieźnian (ale Mieszko ma jeden mecz rozegrany mniej). Klasyfikacja I ligi wskazywałaby więc, że oba zespoły prezentują podobny poziom. 

Na poziomie I ligi Futsal gra obecnie trzeci sezon. W dwóch poprzednich latach oborniczanie zajmowali szóste miejsca na koniec sezonów. W kadrze zespołu z Obornik gra kilku zawodników z doświadczeniem z Futsal Ekstraklasy. Marek Gonda występował w przeszłości w AZS Uniwersytet Gdański, Mateusz Jedliński w Red Devils Chojnice, a Bartosz Łeszyk i Jacek Sander w drużynie z Głogowa - Euromaster oraz KGHM Euromaster Chrobry.

W Halowym Pucharze Polski Futsal Oborniki najdalej zaszedł w zeszłym sezonie, gdy udało mu się awansować do 1/8 finału. Tam zespół z Wielkopolski przegrał 1:3 z Red Devils Chojnice. Tegoroczną edycję oborniczanie rozpoczną właśnie niedzielnym meczem KKF Automobile Torino Konin. W 1/32 finału Futsal Oborniki miał zmierzyć się ze zwycięzcą rozgrywek wojewódzkich z Zachodniopomorskiego ZPN, ale z racji niezgłoszenia żadnego zespołu do rozgrywek, I-ligowiec otrzymał automatyczny awans do 1/16 finału.

W innych meczach z terytorialnej grupy, do której należy koniński zespół, LSSS/wybierzLębork.pl Lębork zmierzy się z Red Dragons Pniewy, FC Kartuzy zagrają z AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk, a Red Devils Chojnice podejmą Pogoń'04 Szczecin. 

Spotkanie pomiędzy KKF Automobile Torino Konin a Futsalem Oborniki rozpocznie się w niedzielę 28 stycznia o godz. 18.00 w hali Rondo przy Al. 1 Maja 1 w Koninie. Tradycyjnie, transmisję z tego starcia obejrzeć będzie można w portalu LM.pl.



Kto wygra w niedzielnym meczu 1/16 finału Halowego Pucharu Polski?

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:futsal,   Halowy Puchar Polski,   1/16 finału,   KKF Konin,   Futsal Oborniki



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie nakręcajmy atmosfery .Górnik KKF Start czy inne -sport ma łączyć ludzi
Dodano: 25.01.2018 15:51    Przez: ~KKF KSG Start

KOMENTARZE

do boju pokażcie Górnikowi jak się gra !!
Dodano: 25.01.2018 14:59    Przez: ~KKF
po co nakręcasz taki temat i się tak podpisujesz nie ruszaj GÓRNIKA
Dodano: 25.01.2018 15:13    Przez: ~kibic
max 300 ! nie wiecej
Dodano: 25.01.2018 18:13    Przez: ~Zim
Bo tyle wchodzi max na "halę"
Dodano: 26.01.2018 17:25    Przez: ~Ron
KKF!!! KKF !!! KKF !!! Z tego klubu to dopiero możemy być dumni !!! Duma Konina musi wygrać z obornikami trzymamy kciuki !!! Do boju chłopaki wierzymy w was !!! Najlepszy zespół w koninie !!!! Do boju KKF-y!!!!! Pewnie będzie trzeba wcześniej na mecz przyjechać żeby można było mecz obejrzeć 😊 ps. Już macie więcej kiicow niż inne konińskie kluby brawo!!!!!!!!
Dodano: 25.01.2018 15:19    Przez: ~Kibic
DUMA KONINA BYŁA BY BEZ TAKIEGO KIBICA JAK TY
Dodano: 25.01.2018 15:51    Przez: ~kibic1
Nie nakręcajmy atmosfery .Górnik KKF Start czy inne -sport ma łączyć ludzi
Dodano: 25.01.2018 15:51    Przez: ~KKF KSG Start
Duma Konina,przeciez to 2 liga,widac teraz jaka tu amatorka,jak 2 ligowca nazywasz Duma ! amatorka Konin a nie sport
Dodano: 25.01.2018 17:39    Przez: ~Qla
Bez przesady bedzie max 250 luda,ale to jak na koninskie realia sukces !
Dodano: 25.01.2018 17:42    Przez: ~Adam
Same dumy Konina,jak nie KKF,to START,lub KSG,a tak naprawde to amatorka,Wilki Wilczyn to duma regionu
Dodano: 25.01.2018 18:26    Przez: ~bz
Podrabianiec jakiś pewnie!!!
Dodano: 25.01.2018 15:20    Przez: ~😊
p. Bartku glebiej prosze siegnac. w internecie mozna znalezc ze np. Łeszyk ma 30 wystepow w reprezentacji, 3x mistrza polski i mecze w LM. Kadra nieporownywalnie silniejsza niż Gniezno
Dodano: 25.01.2018 15:51    Przez: ~hohoho
TAk Zgadzam sie , to mzoe być do jednej bramki ale fajnie by było jakby KKF powalczył
Dodano: 25.01.2018 15:53    Przez: ~kibic xxl
Łajdi do boju !!!!
Dodano: 25.01.2018 15:56    Przez: ~Old Stars
Marchew na szparag !!!!
Dodano: 25.01.2018 16:44    Przez: ~Michał
Łukaniu riplej by sie przydal tak jak z Gnieznem !
Dodano: 25.01.2018 23:03    Przez: ~xxx
Bedzie ciezko ! Ale jak co niektorzy beda na fali to wierze w nich ! Zalezy co trener zrobi , jak ustawi zespol !
Dodano: 25.01.2018 23:07    Przez: ~!!!!
Niedwano Oborniki przegraly w 1 lidze ligowy mecz w Lesznie 4 -2 , bedzie ciezko,Oborniki duzo lepsze od Gniezna,a Leszno lepsze od Obornik,w 1 lidze Leszno 7 m,Oborniki 8 m, Gniezno 10 m,na 12 druzyn,obserwuje 1 lige, bo mnie interesuje
Dodano: 25.01.2018 18:11    Przez: ~fan sportu
trener tylko bramkarza nie zmieniaj po przerwie bo to juz nie przelewki.........chmiela! wiecej zycia na lawce panie trenerze nie raz trzeba krzyknac na zawodnikow a nie stac z zalozonymi rekoma co by ich zmusic do wiekszego myslenia na parkiecie.ch.yba sie nie poobrazaja????? prosze sie nie obrazac to tylko rada aby kkf wygral z OBORNIKIEM pozdro zycze wygranej . dawac na trybuny i wspomagac WOJTKA i jego przydupasa w dopingu kkf kkf kkf kkf kkf
Dodano: 25.01.2018 19:20    Przez: ~lech
Zgoda , malo zycia ! ,Ten zrspol powinien inaczej byc poustawiany ! ,
Dodano: 25.01.2018 23:01    Przez: ~konin
internetowi doradcy sa najsmieszniejsi. pewnie bogata futsalowa kariera za toba. zdradz nam swoje nazwisko mistrzu. w koncu bedzie sie od kogo uczyc. my kibice zrzucimy sie nawet na ciebie
Dodano: 26.01.2018 09:11    Przez: ~lol
Kazdy ma prawo miec swoje spostrzezenia i swoje zdanie !!! , Nalezy wszystkie zdania uszanowac i miec na uwadze ! PS : W kazdej wyrazanej opini jest odrobina prawdy ! , I rowniez co do ustawienia poszczegolnych zawodnikow , a nie ustawiac schematycznie , nie jako na pamiec !!!
Dodano: 26.01.2018 11:49    Przez: ~idol
masz tez prawo skoczyc sobie na banke z wiezowca a jednak tego nie robisz wiec i w tym przypadku miej troche instynktu samozachowawczego i nie rob z siebie błazna, patrz na tych którzy tam na dole będą grali i sie od nich ucz a nie pouczaj