Dzisiaj jest poniedziałek 24 lutego 2020, imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21499) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (44) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Jest miejski kalendarz imprez. Można zgłaszać, a b ... (0)Kiepskie pożegnanie z własnym kibicami. MKS MOS ul ... (0)

W tym roku nie tylko bieg. Ruszyły zapisy na Bieg Milowego Słupa

Dodano: 2.02.2018 11:42
Źródło: LM.pl

W maju dwudziesty raz zawodnicy staną na starcie Biegu Milowego Słupca. Tegoroczna edycja imprezy będzie specjalna - oprócz biegu odbędzie się również marsz nordic walking.

Na jubileuszową edycję Biegu Milowego Słupca organizatorzy - Urząd Miejski w Koninie i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - przygotowali specjalne atrakcje. Bieg rozgrywany będzie w roku obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i z tej okazji podczas imprezy nie zabraknie okolicznościowych akcentów. Ponadto w tym roku trasa biegu ma być po raz pierwszy atestowana.

Biegacze jak co roku będą rywalizować na dystansie dziesięciu kilometrów, rywalizując na ulicach Starówki, na Bulwarze Nadwarciańskim oraz w Parku im. F. Chopina. W biegu głównym zawodnicy klasyfikowani będą w kat. kobiet i mężczyzn oraz w sześciu kategoriach wiekowych. 

Po raz pierwszy w tym roku w ramach Biegu Milowego Słupa odbędzie się również I Marsz z Kijkami. Fani nordic walking zmierzą się na dystansie pięciu kilometrów. Zarówno w biegu, jak i marszu nordic walking przyznane zostaną również nagrody dla najlepszego samorządowca i najlepszego mieszkańca Konina. 

XX Bieg Milowego Słupa odbędzie się 19 maja 2018 r. O godz. 16.45 na Placu Wolności odbędzie się powitanie zawodników i uroczyste otwarcie zawodów. Pięć minut później zaplanowana jest rozgrzewka, a o godz. 17.00 start biegu głównego i marszu nordic walking. Ok. godz. 18.45 odbędzie się ceremonia dekoracji zwycięzców i zakończenie zawodów.

Do 30 kwietnia na stronie MOSiR Konin przyjmowane są zgłoszenia elektroniczne (TUTAJ). Do 12 maja pakiet startowy kosztować będzie 50 zł, a w dniu imprezy - 60 zł. Limit uczestników biegu wynosi 300 osób, a marszu nordic walking - 50 osób.  • W tym roku nie tylko bieg. Ruszyły zapisy na Bieg Milowego Słupa

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Gdzie mogę się zapisać? Na jakiej stronie
Dodano: 02.02.2018 19:09    Przez: ~Kuba
40zł koszyuje wpisowe!!
Dodano: 03.02.2018 14:17    Przez: ~księgowy
Dlaczego taki krotki dystans ?
Dodano: 03.02.2018 15:23    Przez: ~Zz
Konin pobiera największe startowe na 10 km do przesady na innych biegach wynosi 25 /30 zł
Dodano: 26.03.2018 15:25    Przez: ~początkujący biegacz

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.