Dzisiaj jest sobota 22 lutego 2020, imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21163) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ostatni sparing na remis. Za tydzień pierwszy mecz ... (0) W Turku powstanie pierwsza strefa wolna od dymu t ... (4)

Zimowa Akademia Ju-Jitsu. Bezpłatne zajęcia dla dzieci podczas ferii

Dodano: 6.02.2018 11:54
Źródło: LM.pl

Konińskie Centrum Ju-Jitsu zaprasza podczas ferii zimowych na Zimową Akademię Ju-Jitsu. Na bezpłatne zajęcia uczęszczać uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.

Zimowa Akademia Ju-Jitsu trwać będzie przez całe ferie zimowe. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i czwartki w godz. 16.45 - 18.15 w Szkole Podstawowej nr 12 w Koninie. Uczestniczyć w nich mogą uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Treningi są bezpłatne - wystarczy mieć strój sportowy.

Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z podstawami ju-jitsu oraz technikami samoobrony. Zajęcia prowadzone będą przez trenerów Konińskiego Centrum Ju-Jitsu.  • Zimowa Akademia Ju-Jitsu. Bezpłatne zajęcia dla dzieci podczas ferii

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.