Dzisiaj jest niedziela 17 lutego 2019, imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21028) SPORT FORUM FIRMY (5292) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 4oC
Jutropogoda
8 / 4oC
Pojutrzepogoda
8 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk Konin pokonał w sparingu ćwierćfinalistę Lig ... (2)Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w ... (16)

Zimowa Akademia Ju-Jitsu. Bezpłatne zajęcia dla dzieci podczas ferii

Dodano: 6.02.2018 11:54
Źródło: LM.pl

Konińskie Centrum Ju-Jitsu zaprasza podczas ferii zimowych na Zimową Akademię Ju-Jitsu. Na bezpłatne zajęcia uczęszczać uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.

Zimowa Akademia Ju-Jitsu trwać będzie przez całe ferie zimowe. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i czwartki w godz. 16.45 - 18.15 w Szkole Podstawowej nr 12 w Koninie. Uczestniczyć w nich mogą uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Treningi są bezpłatne - wystarczy mieć strój sportowy.

Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z podstawami ju-jitsu oraz technikami samoobrony. Zajęcia prowadzone będą przez trenerów Konińskiego Centrum Ju-Jitsu.  • Zimowa Akademia Ju-Jitsu. Bezpłatne zajęcia dla dzieci podczas ferii

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.