Dzisiaj jest wtorek 19 lutego 2019, imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21148) SPORT FORUM FIRMY (5295) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 5oC
Jutropogoda
6 / 6oC
Pojutrzepogoda
7 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Harcerski zlot na stulecie zakończenia Powstania W ... (1)Patryk Szymański wróci na ring podczas gali Mateus ... (9)

Koninianin powołany do kadry narodowej juniorów w golfa!

Dodano: 9.02.2018 12:02
Źródło: LM.pl

Adam Biniewicz otrzymał powołanie do kadry narodowej juniorów młodszych do lat trzynastu w golfa na 2018 rok. Koninianin znalazł się w piątce najlepszych zawodników w tej kategorii wiekowej.

Adam Biniewicz na co dzień reprezentuje Koniński Klub Golfowy. Dzięki dobrym wynikom w zeszłym roku (należało uzyskać trzy rundy poniżej +20 w turniejach Mistrzostw Polski Juniorów lub JT) koninianin został dostrzezony przez Polski Związek Golfa. Na początku lutego Biniewicz otrzymał powołanie do kadry narodowej juniorów młodszych do lat trzynastu.

Koninianin znalazł się w niej wraz z czwórką innych zawodników z całej Polski. Biniewicz trafił do kadry C. To dla niego szansa na udział w turniejach międzynarodowych i reprezentowanie biało-czerwonych barw. - Gratulujemy i życzymy sukcesów z orłem na piersi - czytamy na oficjalnym profilu FB Konińskiego Klubu Golfowego.

fot. KKG Konin

  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Brawo! Nie samą piłką Konin żyje!
Dodano: 11.02.2018 21:05    Przez: ~groszek
Brawo małolat! Wybij się i uciekaj z tego miasta!
Dodano: 12.02.2018 09:05    Przez: ~Wsiok z Konina

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.