Dzisiaj jest wtorek 26 stycznia 2021, imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17702) SPORT FORUM FIRMY (5575) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
1 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konińska Młoda Lewica zbadała jaki styl życia prow ... (10)Dawid Wierzba w Górniku Konin. To trzecie wzmocnie ... (0)

Koninianin powołany do kadry narodowej juniorów w golfa!

Dodano: 9.02.2018 12:02
Źródło: LM.pl

Adam Biniewicz otrzymał powołanie do kadry narodowej juniorów młodszych do lat trzynastu w golfa na 2018 rok. Koninianin znalazł się w piątce najlepszych zawodników w tej kategorii wiekowej.

Adam Biniewicz na co dzień reprezentuje Koniński Klub Golfowy. Dzięki dobrym wynikom w zeszłym roku (należało uzyskać trzy rundy poniżej +20 w turniejach Mistrzostw Polski Juniorów lub JT) koninianin został dostrzezony przez Polski Związek Golfa. Na początku lutego Biniewicz otrzymał powołanie do kadry narodowej juniorów młodszych do lat trzynastu.

Koninianin znalazł się w niej wraz z czwórką innych zawodników z całej Polski. Biniewicz trafił do kadry C. To dla niego szansa na udział w turniejach międzynarodowych i reprezentowanie biało-czerwonych barw. - Gratulujemy i życzymy sukcesów z orłem na piersi - czytamy na oficjalnym profilu FB Konińskiego Klubu Golfowego.

fot. KKG Konin

 



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo! Nie samą piłką Konin żyje!
Dodano: 11.02.2018 21:05    Przez: ~groszek
Brawo małolat! Wybij się i uciekaj z tego miasta!
Dodano: 12.02.2018 09:05    Przez: ~Wsiok z Konina

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.