LM.plSportDwie bramki w dwie minuty. Tur 1921 remisuje w trzecim sparingu

Dwie bramki w dwie minuty. Tur 1921 remisuje w trzecim sparingu

Wyrównane spotkanie mają za sobą piłkarze Tura 1921 Turek. W trzecim zimowym meczu kontrolnym zespół Dawida Jóźwiaka zremisował z KS Kutno 1:1.

Zawodnicy Tura 1921 mierzyli się w sobotę z trzynastą drużyną IV ligi gr. łódzkiej - KS Kutno. Od początku spotkania oba zespoły były aktywne. - Od pierwszych minut mecz był na wysokim poziomie, szybkie tempo odpowiadało obu zespołom. Nasza drużyna świetnie wyglądała w obronie, również pozostałe formacje fantastycznie wykonywały założenia, jednak obrona zawodników z Kutna nie popełniała poważniejszych błędów - czytamy relację ze spotkania na oficjalnej stronie Tura 1921 Turek.

Bramki padły jednak dopiero w samej końcówce starcia. Najpierw w 84. minucie prowadzenie KS dał Michał Michałek. Tur 1921 wyrównał zaledwie dwie minuty później. Zagraną bezpośrednio ze środka boiska piłkę w polu karnym ręką zagrał jeden z zawodników z Kutna. Rzut karny pewnie wykorzystał natomiast Bartosz Grabowski. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Był to już trzeci zimowy sparing Tura 1921 Turek. W poprzednich meczach drużyna Dawida Jóźwiaka pokonała Zielonych Koźminek 3:0 i przegrała ze Zjednoczonymi Stryków 0:1. Kolejny mecz kontrolny już w najbliższą sobotę. Tur 1921 rozegra trójmecz w Kaliszu z zespołami KS Opatówek i Prosny Kalisz.

KS Kutno - Tur 1921 Turek 1:1 (84' Michał Michałek - 86' Bartosz Grabowski)

Tur 1921 Turek: zawodnik testowany - Mikołaj Czajka, Maciej Maliński, Maciej Rojewski, zawodnik testowany, Adrian Fret, Bartosz Kowalski, Krystian Przybylak, Igor Witczak, Jakub Wolski, Daniel Błaszczyk.

Ponadto zagrali: zawodnik testowany, Kuba Młynarski, Rafał Pietraszek, Patryk Kaczmarek, Michał Ignaczak, Dmytro Towstopiat, Konrad Kubiak, Bartosz Grabowski.

źródło: tur1921turek.pl