Dzisiaj jest niedziela 24 czerwca 2018, imieniny: Jana, Danuty, Janiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23275) SPORT FORUM FIRMY (5189) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 10oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
21 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Pogoda spłatała figla. Akcja "Zdrowie to po ... (3)Kościelec. Targi rolnicze od lat mają swoje miejsc ... (0)
jesteś tutaj: Strona głównaSportNiespodzianka we Wrocławiu! Młodzi zawodnicy Start ...

Niespodzianka we Wrocławiu! Młodzi zawodnicy Startu ograli Śląsk!

Dodano: 18.02.2018 11:37
Źródło: LM.pl

Bez kilku podstawowych zawodników w składzie Start Konin ograł w sobotę Śląsk Wrocław na jego własnym terenie. Drużyna Dariusza Pietrzyka i Marka Salzmana utrzymała dziesiąte miejsce w tabeli.

Do Wrocławia Start pojechał osłabiony brakiem kilku podstawowych zawodników. W meczu ze Śląskiem nie wystąpili m.in. Olgierd Piaskowski, Dominik Urbański, Łukasz Cieślak, czy Tomasz Trojanowski. Szansę gry z czwartą drużyną ligi dostali natomiast młodzi wychowankowie Startu - Jan Erenc, Igor Wysokowicz, czy Jakub Fiedorowicz.

Start poradził sobie świetnie i już po pierwszej połowie prowadził ze Śląskiem 16:12. W drugiej połowie koninianom udało się utrzymać przewagę i dowieźć korzystny rezultat do końcowego gwizdka. Ostatecznie goście zwyciężyli we Wrocławiu 33:30.

Dzięki tej wygranej Start utrzymał dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem osiemnastu punktów. Do wyżej notowanego UKS GOKiS Kąty Wrocławskie koninianie tracą zaledwie jedno oczko. Kolejny mecz już w przyszły weekend. Start podejmować będzie Spartę Oborniki.

Śląsk Wrocław - Start Konin 30:33 (12:16)

Start Konin: Jakub Kujawiński, Jan Erenc - Adrian Franaszek (8), Hubert Sobczak (7), Marcel Urbański (5), Marek Salzman (5), Adrian Grzelka (4), Kacper Andrzejczak (2), Igor Wysokowicz (1), Filip Klapsa (1), Jakub Fiedorowicz.



  • Niespodzianka we Wrocławiu! Młodzi zawodnicy Startu ograli Śląsk!

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka ręczna,   II liga,   Start Konin,   Śląsk Wrocław

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo Start!!! Gramy wychowankami i na tyle na ile nas stać!!!
Dodano: 19.02.2018 08:03    Przez: ~a fe
Ale jesteś głupi lub zazdrośnik. Start bez Salzmana by nie istniał. Super trener i rozgrywający. Jak jest jakiś młody grający dobrze to tylko wychowanek Salzmana nikogo więcej. Więc nie pisz bzdur. Salzman to też koninianin!
Dodano: 18.02.2018 13:52    Przez: ~kibic
Kadrowicze Polski ze Startu to Olgierd Piaskowski i Piotr Kołtunowicz . Kilka lat temu powoływani do kadry występowali w meczach międzypaństwowych juniorów. Olgierd występuje do tej pory w Starcie / nie chciał nigdy grać w innym klubie poza Startem - taki koniński patriota / Kołtunowicz będąc zawodnikiem Startu uczył się i grał dalej w SMS Gdańsk. Również Jakub Kujawiński i jego brat Adam powoływani byli do kadry lecz nie wystąpili w jakimkolwiek meczu międzypaństwowym. Ta informacja chyba Ciebie zadawala ?
Dodano: 18.02.2018 15:43    Przez: ~Ręczny
Ludzie nie licytujcie sie Start to mierny poziom 2 ligowy,a KSG to miernoty 3 ligii,tak wyglada koninski miernotowy sport !
Dodano: 18.02.2018 20:11    Przez: ~O
Nareszcie mecz na poziomie. Gra zespołowa. bez gwiazdorzenia. No trochę Paziu. Od Dawna trzeba było grać wychowankami!!!!! Odstawić Trojana , Pajdę i resztę co myślą, ze są suppper, i nie muszą chodzić na treningi. Tym zawodnikom dziękujemy. Trenerzy postawcie na zawodnikach na których można polegać a nie na niby "GWIAZDACH", podstawowych zawodnikach. Panike prezesie nie swoich pupili ale innych też wpuszczamy, bo za chwilę Pan sam będzie musiał grać. Brawo START!!!!. Szacun dla drugorzędnych zawodników...
Dodano: 19.02.2018 18:32    Przez: ~Darek

KOMENTARZE

Można!!!
Dodano: 18.02.2018 11:59    Przez: ~sd
brawo Start-y!!! młodzież daje rade
Dodano: 21.02.2018 12:01    Przez: ~KKF-y
Jeszcze Salzman niech zajmie się się trenerką a nie grą i myślę , że drużyna ma przyszłość. Dać spokój już starszym- niech grają młłodzi i nasi wychowankowie a wtedy niepotrzebni Glinkowski czy Salzman.
Dodano: 18.02.2018 13:15    Przez: ~znafffca ręcznej
Ale jesteś głupi lub zazdrośnik. Start bez Salzmana by nie istniał. Super trener i rozgrywający. Jak jest jakiś młody grający dobrze to tylko wychowanek Salzmana nikogo więcej. Więc nie pisz bzdur. Salzman to też koninianin!
Dodano: 18.02.2018 13:52    Przez: ~kibic
Zgoda co za bzdety koles pisxrsz ! , Widac ze masz brak wiedzy a jestes zwyklymi podlym hajterem !!,!
Dodano: 18.02.2018 15:09    Przez: ~zly
Poproszę o jakieś sukcesy Startu Konin ? Czy jakiś wychowanek grał kiedyś w reprezentacji kraju ? Dziękuję za uwagę !
Dodano: 18.02.2018 15:15    Przez: ~kibic KSG
Kadrowicze Polski ze Startu to Olgierd Piaskowski i Piotr Kołtunowicz . Kilka lat temu powoływani do kadry występowali w meczach międzypaństwowych juniorów. Olgierd występuje do tej pory w Starcie / nie chciał nigdy grać w innym klubie poza Startem - taki koniński patriota / Kołtunowicz będąc zawodnikiem Startu uczył się i grał dalej w SMS Gdańsk. Również Jakub Kujawiński i jego brat Adam powoływani byli do kadry lecz nie wystąpili w jakimkolwiek meczu międzypaństwowym. Ta informacja chyba Ciebie zadawala ?
Dodano: 18.02.2018 15:43    Przez: ~Ręczny
Mówimy poważnie czyli o seniorskich zespołach, zabawa w juniorach się nie liczy , podaj kto grał w seniorach, może na mistrzostwach świata, europy czy igrzyskach. O wychowankach Górnika jest głośno lub było- m.in.:Wichniarek, Bielik , Kamiński, Szczepankiewicz i wielu innych. Takich , którzy bawią się w juniorach i niżej- brakuje tu miejsca do wypisania wszystkich.
Dodano: 18.02.2018 15:59    Przez: ~kibic KSG
Kibicu KSG. Również kibicowałem i kibicuję Górnikowi lecz nie będę z Tobą już dyskutował bo jesteś beznadziejny. Sprawdż już pierwsze nazwisko wymienione przez Ciebie. Artur Wichniarek, wychowanek SKS13 Poznań następnie Lech. W Górniku Konin występuje w latach 1995 - 1996 gdy ładuje się wielkie pieniądze w Koninie na nożną i ściąga się wielu profesjonalnych piłkarzy włącznie z trenerami.Również nie można porównywać zawodnika który zabrany jest z Górnika gdy ma naście lat i jest szkolony w innym poważnym klubie. Choć to też jest miłe bo świadczy, że mamy utalentowaną sportowo młodzież. Bardziej się bym cieszył gdyby właśnie na mistrzostwach czy w meczach reprezentacji reporter stwierdzał, że zawodnik ten reprezentuje Górnika Konin na codzień. Wolę więc, że zawodnik czy zawodniczka występująca w reprezentacji juniorów czy seniorów Polski jest wychowankiem i zawodnikiem Górnika, Medyka, Startu itp a nie, że urodził się w Koni ...
Dodano: 18.02.2018 16:37    Przez: ~kibic ręcznej i innych dysc
@kibic KSG - Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Słyszałeś coś o tym? Nie rób więcej wstydu Górnikowi swoimi wpisami. Pozdrawiam normalnych kibiców szczypiorniaka i nożnej.
Dodano: 18.02.2018 20:46    Przez: ~PL
Ludzie nie licytujcie sie Start to mierny poziom 2 ligowy,a KSG to miernoty 3 ligii,tak wyglada koninski miernotowy sport !
Dodano: 18.02.2018 20:11    Przez: ~O
i MIERNOTA czyli zero / O / się odezwało !
Dodano: 18.02.2018 21:30    Przez: ~kibic
W Górniku są tylko kopacze nie ma piłkarzy
Dodano: 19.02.2018 01:37    Przez: ~Ogórkowy KSG
Brawo Start!!! Gramy wychowankami i na tyle na ile nas stać!!!
Dodano: 19.02.2018 08:03    Przez: ~a fe
A jak to dyscyplina sportowa?
Dodano: 19.02.2018 17:02    Przez: ~Kary
Hokej na lodzie.
Dodano: 22.02.2018 14:44    Przez: ~gniady
Nareszcie mecz na poziomie. Gra zespołowa. bez gwiazdorzenia. No trochę Paziu. Od Dawna trzeba było grać wychowankami!!!!! Odstawić Trojana , Pajdę i resztę co myślą, ze są suppper, i nie muszą chodzić na treningi. Tym zawodnikom dziękujemy. Trenerzy postawcie na zawodnikach na których można polegać a nie na niby "GWIAZDACH", podstawowych zawodnikach. Panike prezesie nie swoich pupili ale innych też wpuszczamy, bo za chwilę Pan sam będzie musiał grać. Brawo START!!!!. Szacun dla drugorzędnych zawodników...
Dodano: 19.02.2018 18:32    Przez: ~Darek
Wiekszych glupot nie czytalem
Dodano: 20.02.2018 09:15    Przez: ~Marek
Najbardziej gwiazdorzy to raczej Pan. Co wyjazd do zadyma, jak się nie ma nic do gadania.
Dodano: 20.02.2018 13:24    Przez: ~Zawsze ze Startem
Szacunek dla wszystkich zawodników, którzy się poświęcają dla klubu, pajda ma ponad 40 lat, a robi co może, żeby pomóc drużynie, Glinkowski dojeżdżał z Przedcza i rzucał mnóstwo bramek, a Franaszek trenuje w Poznaniu i jak może, to przyjeżdża na mecz i się skupia na graniu. Młodzi oczywiście się ogrywają przy starszych zawodnikach takich jak Marek i o to w tym chodzi, szacunek dla nich. Nie ma to jak komentować, mówić o gwiazdorzeniu, a może najpierw warto przypomnieć sobie, gdy "Pan" wyzywał Glinkowskiego z trybun za czasów jego gry w Przedczu, a potem szybka ucieczka ze strachu przed nim. Najwięcej się samemu komentuje, w oczy nie powie ( przecież się boi). A jako kierowca zamiast zawieźć drużynę i wykonać to, za co się dostaje pieniądze, to się narzeka, co tylko denerwuje całą drużynę.
Dodano: 20.02.2018 15:42    Przez: ~Zawsze ze Startem
Do "zawsze ze startem" ty taki odważny a sam nie podpiszesz sie pod komentarzem a nie powiesz prosto w oczy.( przecież się boi)
Dodano: 21.02.2018 22:13    Przez: ~kierowca
Jeżeli on uciekał przed Glinkowskim to ja nie wiem, z tego co pamiętam to go jeszcze na trybuny zapraszał.
Dodano: 22.02.2018 10:53    Przez: ~Kibic
A gdzie informacja na temat wczorajszego sparingu Górnika? Pan Skonieczny uznał ze lepiej przemilczeć wczorajszy występ?
Dodano: 22.02.2018 16:37    Przez: ~KSG