Dzisiaj jest poniedziałek 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18709) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO

12 / 10oC
13 / 8oC
13 / 7oC

Puchar Europy Kadetów. Ukraińska dominacja w turni ... (0)Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)

Dwa krążki Shootersów. Złoto dla Klaczka, brąz dla Rzemyszkiewicz

Dodano: 26.02.2018 14:07

Dwa medale wywalczyli reprezentanci Shooters Konin podczas VIII Mistrzostw Polski No Gi Jiu Jitsu 2018. Po najwyższy laur sięgnął Krzysztof Klaczek.

W rozgrywanych w Luboniu zawodach wystartowało aż ośmiu reprezentantów Shooters Konin. Dwójka koninian stanęła na podium mistrzostw. Po złoto sięgnął Krzysztof Klaczek. Zawodnik Shooters Konin w kat. brązowych pasów adult do 73,5 kg stoczył trzy walki. W pierwszej pokonał przewagą Łukasza Baranowskiego (Rio Grappling Club), następnie w drugiej walce wygrał poprzez duszenie zza pleców, a w finale pokonał swojego rywala na punkty, sięgając po złoty medal.

Trzecie miejsce w kat. kobiety białe pasy do 66,5 kg wywalczyła Kinga Rzemyszkiewicz. Koninianka co prawda przegrała w pierwszej walce z Aleksandrą Warczak (Złomiarz Team Gdańsk), ale z powodu małej liczby uczestniczek zdobyła brązowy medal.

W zawodach w Luboniu wystartowali ponadto: Joanna Rosiak, Przemysław Rosiak, Hubert Szkalski, Mateusz Juszczak, Szymon Woszczyński i Ireneusz Mila. NIe udało im się jednak awansować do strefy medalowej.