Dzisiaj jest poniedziałek 24 czerwca 2019, imieniny: Jana, Danuty, Janiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19567) SPORT FORUM FIRMY (5339) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO

29 / 23oC

Władze Koła będą sprawdzać i weryfikować deklaracj ... (0)Cała jesteś w skowronkach, czyli suknie ślubne kon ...

Ligowy rywal lepszy od Sokoła. Honorowy gol Łukasza Cichosa

Dodano: 3.03.2018 21:04

1:2 przegrali piłkarze Sokoła Kleczew w ostatnim meczu kontrolnym przed pierwszym meczem rundy wiosennej III ligi. W Jarocinie kleczewianie ulegli tamtejszemu Jarocie.

Tydzień przed powrotem do zmagań ligowych zespół Tomasza Bekasa zmierzył się w Jarocinie z ligowym rywalem. Jarota po rundzie jesiennej zajmuje trzynaste miejsce w tabeli, a pierwszy mecz obu zespołów w tym sezonie zakończył się bezbramkowym remisem. W zimowym sparingu lepsi okazali się piłkarze Marcina Woźniaka.

Spotkanie rozpoczęło się w kiepski sposób - już w piątej minucie kontuzji doznał Piotr Skokowski, zawodnik Jaroty. Mimo tego gospodarze już chwilę później wyszli na prowadzenie - jedynego gola w pierwszej połowie zanotował Dawid Kierzek, sprowadzony do Jarocina zimą.

Sokół wyrównał po zmianie stron za sprawą Łukasza Cichosa. W drugiej połowie drużyna Tomasza Bekasa stwarzała sobie sytuacje, ale dobrze dyponowany między słupkami Jaroty był Sebastian Kmiecik. Ostatecznie górą ze sparingu wyszli gospodarze - w 80' minucie, po pięknym trafieniu, zwycięstwo Jarocie dał Jacek Pacyński.

Był to szósty i jednocześnie ostatni mecz kontrolny Sokoła Kleczew w zimowym okresie przygotowawczym. W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej kleczewianie zmierzą się na wyjeździe z Lechem II Poznań.

Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 2:1 (9' Dawid Kierzek, 80' Jacek Pacyński - 49' Łukasz Cichos).

źródło: jarota.com