Dzisiaj jest wtorek 23 kwietnia 2019, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19258) SPORT FORUM FIRMY (5328) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO

14 / 13oC
16 / 14oC
22 / 15oC

Strzałkowo. Wypadł z drogi i zatrzymał się w przyd ... (11)Podsumowanie konsultacji w sprawie nowego rozkładu ... (24)

Ligowy rywal lepszy od Sokoła. Honorowy gol Łukasza Cichosa

Dodano: 3.03.2018 21:04

1:2 przegrali piłkarze Sokoła Kleczew w ostatnim meczu kontrolnym przed pierwszym meczem rundy wiosennej III ligi. W Jarocinie kleczewianie ulegli tamtejszemu Jarocie.

Tydzień przed powrotem do zmagań ligowych zespół Tomasza Bekasa zmierzył się w Jarocinie z ligowym rywalem. Jarota po rundzie jesiennej zajmuje trzynaste miejsce w tabeli, a pierwszy mecz obu zespołów w tym sezonie zakończył się bezbramkowym remisem. W zimowym sparingu lepsi okazali się piłkarze Marcina Woźniaka.

Spotkanie rozpoczęło się w kiepski sposób - już w piątej minucie kontuzji doznał Piotr Skokowski, zawodnik Jaroty. Mimo tego gospodarze już chwilę później wyszli na prowadzenie - jedynego gola w pierwszej połowie zanotował Dawid Kierzek, sprowadzony do Jarocina zimą.

Sokół wyrównał po zmianie stron za sprawą Łukasza Cichosa. W drugiej połowie drużyna Tomasza Bekasa stwarzała sobie sytuacje, ale dobrze dyponowany między słupkami Jaroty był Sebastian Kmiecik. Ostatecznie górą ze sparingu wyszli gospodarze - w 80' minucie, po pięknym trafieniu, zwycięstwo Jarocie dał Jacek Pacyński.

Był to szósty i jednocześnie ostatni mecz kontrolny Sokoła Kleczew w zimowym okresie przygotowawczym. W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej kleczewianie zmierzą się na wyjeździe z Lechem II Poznań.

Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 2:1 (9' Dawid Kierzek, 80' Jacek Pacyński - 49' Łukasz Cichos).

źródło: jarota.com