Dzisiaj jest czwartek 23 maja 2019, imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19504) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 10oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Historia konińskiego undergroundu odżyje w pałacu ... (3)Spotkanie z artystką i wspólne sadzenie rokitnika ... (4)

Mistrzostwa Europy. Reprezentanci KKSz na dalszych miejscach

Dodano: 13.03.2018 14:22
Źródło: LM.pl

Natalia Nowinowska była jedyną reprezentantką KKSz Konin na Mistrzostwach Europy Juniorów w Soczi. W Mistrzostwach Europy Kadetów walczyli natomiast Alicja Papuzińska, Weronika Waleriańczyk i Marek Weiss.

W eliminacjach do fazy pucharowej Natalia Nowinowska zanotowała sześć porażek, ulegając 2:5 Walerii Kobzewej (Rosja), 1:5 Lucii Lucarini (Włochy), 2:5 Oleksandrze Bondar (Ukraina), 0:5 Lisie Gette (Niemcy), 1:5 Caroline Queroli (Francja) i 1:5 Jessice Corby (Wielka Brytania). Te wyniki dały jej ostatnie miejsce w grupie i 52. miejsce w ostatecznej klasyfikacji (na 53 zawodniczki).

Trójka zawodników KKSz Konin walczyła w Mistrzostwach Europy Kadetów. Marek Weiss w turnieju indywidualnym zajął 50. miejsce, a w turnieju drużynowym wraz z Jakubem Broniszewskim, Franciszkiem Nowakiem i Szymonem Hryciukiem - piąte miejsce. Daleko od czołowych lokat uplasiwały się również konińskie szablistki. W turnieju indywidualnym Alicja Papuzińska zajęła 43. miejsce, a Weronika Waleriańczyk - 48. W zmaganiach drużynowych reprezentacja Polski z dwoma szablistkami KKSz Konin wywalczyła dziesiątą lokatę.

Za trzy dni konińskie szablistki czeka udział w kolejnych międzynaorodowych zawodach. Sylwia Matuszak i Katarzyna Kędziora otrzymały powołanie na Puchar Świata Seniorek w Atenach. Jako trener z polską drużyną do Grecji poleci koniński szkoleniowiec Dariusz Nowinowski, który od grudnia 2016 roku pełni rolę trenera seniorskiej reprezentacji Polski.

  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

dla reprezentantów gratulacje za występy i rywalizację ,(reprezentują czyli są najlepsi w klubie ,i Polsce) a dla redaktorów Lm-u szacunek za rzetelnie i kompleksowo podanie wyników tzn: takie miejsce na tylu startujących....bo to jest ważne dla obrazu mistrzostw, dla szermierzy powodzenia na następnych imprezach
Dodano: 13.03.2018 15:33    Przez: ~szabla
No akurat to mogli oszczędzić,przedostatnie miejsce to nie zaszczyt.
Dodano: 13.03.2018 17:32    Przez: ~Qń
Z całym szacunkiem i sympatią dla tej dyscypliny i reprezentantów kraju z orłem na piersi .Czy to zbieżność nazwisk czy Natalia Nowinowska to córka trenera kadry szabli kobiet?Jeżeli tak to wynik nie bardzo zadając siedem trafień w sześciu walkach. Czy to aby nie jest faworyzowanie czy faktycznie na obecną chwilę nie ma lepszych w kraju?Ze sportowym pozdrowieniem i życzeniami lepszych wyników dla całego KKSz.
Dodano: 13.03.2018 21:24    Przez: ~🤺⛷
No cóż .... szkoda ze tyle pieniędzy miasta jest marnowane 😞😞😞 super ze młodzież ma możliwość uprawiania szermierki ale jakieś sukcesy tez powinny być.... floreciści mieli medal a szabla???? Trenerze kadry może czas zrobić rachunek sumienia....
Dodano: 14.03.2018 07:35    Przez: ~Sport

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.