Dzisiaj jest poniedziałek 21 stycznia 2019, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21581) SPORT FORUM FIRMY (5278) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -2oC
Jutropogoda
-1 / -3oC
Pojutrzepogoda
-3 / -5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wróci system elektronicznej sprzedaży bilet ... (13)Już we wtorek kolejny mecz KKF Automobile Torino w ... (5)

Wiśniewski uległ Elsaeyowi. Koniec koninian na turnieju Stamma

Dodano: 13.03.2018 22:17
Źródło: LM.pl

Jednogłośną decyzją sędziów w swojej pierwszej walce podczas Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. F. Stamma Damian Wiśniewski przegrał z Ashrafem Amirem Elsaeyem z Kataru.

Pięściarz Zagłębia Konin swoją pierwszą walkę eliminacyjną stoczył drugiego dnia zawodów. Jego rywalem był Ashraf Amir Elsaey. Katarczyk okazał się lepszy od pięściarza Zagłębia Konin i po trzech rundach sędziowie jednogłośnie przyznali mu zwycięstwo.

W turnieju im. F. Stamma wystartować miał również Mateusz Goiński. Drugi z pięściarzy Zagłębia Konin doznał jednak kontuzji podczas weekendowego meczu bokserskiego Wielkopolska - Duma Pomorza i ostatecznie nie był w stanie walczyć podczas warszawskich zawodów.  • Wiśniewski uległ Elsaeyowi. Koniec koninian na turnieju Stamma

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Głowa do góry.teraz może być tylko lepiej!!!!
Dodano: 14.03.2018 08:00    Przez: ~Antonio
Brawo Damian za odwagę i ambicję. Przegrałeś, trudno "głowa do góry" i pracuj nad nogami. Praca nóg daje efekty, więcej luzu i będzie GIT.
Dodano: 14.03.2018 11:15    Przez: ~sd

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.