Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19155) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MOC KULTURY na jedynej takiej NOCYKonin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (1)

Wiśniewski uległ Elsaeyowi. Koniec koninian na turnieju Stamma

Dodano: 13.03.2018 22:17
Źródło: LM.pl

Jednogłośną decyzją sędziów w swojej pierwszej walce podczas Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. F. Stamma Damian Wiśniewski przegrał z Ashrafem Amirem Elsaeyem z Kataru.

Pięściarz Zagłębia Konin swoją pierwszą walkę eliminacyjną stoczył drugiego dnia zawodów. Jego rywalem był Ashraf Amir Elsaey. Katarczyk okazał się lepszy od pięściarza Zagłębia Konin i po trzech rundach sędziowie jednogłośnie przyznali mu zwycięstwo.

W turnieju im. F. Stamma wystartować miał również Mateusz Goiński. Drugi z pięściarzy Zagłębia Konin doznał jednak kontuzji podczas weekendowego meczu bokserskiego Wielkopolska - Duma Pomorza i ostatecznie nie był w stanie walczyć podczas warszawskich zawodów.  • Wiśniewski uległ Elsaeyowi. Koniec koninian na turnieju Stamma

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Głowa do góry.teraz może być tylko lepiej!!!!
Dodano: 14.03.2018 08:00    Przez: ~Antonio
Brawo Damian za odwagę i ambicję. Przegrałeś, trudno "głowa do góry" i pracuj nad nogami. Praca nóg daje efekty, więcej luzu i będzie GIT.
Dodano: 14.03.2018 11:15    Przez: ~sd

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.