Dzisiaj jest sobota 22 września 2018, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22680) SPORT FORUM FIRMY (5223) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Lider zatrzymany! Czwarty mecz bez porażki Górnika ... (7)MZK Konin otworzył dzisiaj zajezdnię autobusową dl ... (4)

IV liga stoi przez zimę. Nie grał Tur 1921 Turek, nie grał SKP Słupca

Dodano: 17.03.2018 21:13
Źródło: LM.pl

Aż sześć spotkań odwołanych zostało w IV lidze grupie wielkopolskiej południowej. Rundy wiosennej nie zainaugurowały m.in. zespoły Tura 1921 Turek i SKP Słupca.

Oba IV-ligowe zespoły z regionu konińskiego miały w sobotę rozpocząć rundę wiosenną. Do Turku przyjechać miała Polonia 1921 Leszno. Tur 1921 odwołał jednak mecz ze względu na warunki atmosferyczne. - Obecny stan murawy oraz niekorzystne prognozy pogody na najbliższe dni zmusiły nas do podjęcia decyzji o odwołaniu spotkania. Rozegranie spotkania w takich warunkach mogłoby spowodować zniszczenie nawierzchni, a co za tym idzie problemy podczas kolejnych meczów - czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie klubowej.

Na wyjeździe w Rawiczu grać mieli natomiast piłkarze SKP Słupca, ale ten mecz również został przełożony. - Powodem podjęcia takiej decyzji są panujące obecnie niekorzystne warunki atmosferyczne. Padający śnieg i zapowiadane niskie temperatury z pewnością wpłynęłyby na dyskomfort i bezpieczeństwo gry piłkarzy obu klubów a także kibiców oglądających mecz - informuje Rawia Rawicz.

Ogółem w IV lidze grupie wielkopolskiej południowej odwołanych zostało sześć spotkań. W sobotę odbył się jedynie mecz Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - PKS Racot, a na niedzielę zaplanowane jest starcie Białego Orła Koźmin Wlkp. z Victorią Września.

Przełożone spotkania Tura 1921 i SKP rozegrane zostaną w kwietniu. Turkowianie zagrają 18 kwietnia o godz. 17.00, a słupczanie dzień wcześnie o godz. 18.00.

Najbliższe mecze ligowe oba zespoły mają zaplanowane na przyszły weekend. Tur 1921 Turek zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Nowe Skalmierzyce, a SKP Słupca podejmie Obrę Kościan.

   • IV liga stoi przez zimę. Nie grał Tur 1921 Turek, nie grał SKP Słupca

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.