Dzisiaj jest piątek 22 marca 2019, imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22509) SPORT FORUM FIRMY (5315) PRACA (76) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 7oC
Jutropogoda
16 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koło. Przebudowa peronów przebiega zgodnie z harmo ... (11)Konin. Wypadkowe skrzyżowanie ulicy Kolskiej z Wał ... (32)

IV liga stoi przez zimę. Nie grał Tur 1921 Turek, nie grał SKP Słupca

Dodano: 17.03.2018 21:13
Źródło: LM.pl

Aż sześć spotkań odwołanych zostało w IV lidze grupie wielkopolskiej południowej. Rundy wiosennej nie zainaugurowały m.in. zespoły Tura 1921 Turek i SKP Słupca.

Oba IV-ligowe zespoły z regionu konińskiego miały w sobotę rozpocząć rundę wiosenną. Do Turku przyjechać miała Polonia 1921 Leszno. Tur 1921 odwołał jednak mecz ze względu na warunki atmosferyczne. - Obecny stan murawy oraz niekorzystne prognozy pogody na najbliższe dni zmusiły nas do podjęcia decyzji o odwołaniu spotkania. Rozegranie spotkania w takich warunkach mogłoby spowodować zniszczenie nawierzchni, a co za tym idzie problemy podczas kolejnych meczów - czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie klubowej.

Na wyjeździe w Rawiczu grać mieli natomiast piłkarze SKP Słupca, ale ten mecz również został przełożony. - Powodem podjęcia takiej decyzji są panujące obecnie niekorzystne warunki atmosferyczne. Padający śnieg i zapowiadane niskie temperatury z pewnością wpłynęłyby na dyskomfort i bezpieczeństwo gry piłkarzy obu klubów a także kibiców oglądających mecz - informuje Rawia Rawicz.

Ogółem w IV lidze grupie wielkopolskiej południowej odwołanych zostało sześć spotkań. W sobotę odbył się jedynie mecz Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - PKS Racot, a na niedzielę zaplanowane jest starcie Białego Orła Koźmin Wlkp. z Victorią Września.

Przełożone spotkania Tura 1921 i SKP rozegrane zostaną w kwietniu. Turkowianie zagrają 18 kwietnia o godz. 17.00, a słupczanie dzień wcześnie o godz. 18.00.

Najbliższe mecze ligowe oba zespoły mają zaplanowane na przyszły weekend. Tur 1921 Turek zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Nowe Skalmierzyce, a SKP Słupca podejmie Obrę Kościan.

   • IV liga stoi przez zimę. Nie grał Tur 1921 Turek, nie grał SKP Słupca

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.