Dzisiaj jest wtorek 13 kwietnia 2021, imieniny: Przemysława, Hermenegildy, Marcina WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17793) SPORT FORUM FIRMY (5591) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 4oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zaatakował nożem na przystanku. 33-latek zo ... (6)Sąd przyznał rację Greenpeace. ZE PAK musi przesta ... (4)

Trwają zapisy na XX Bieg Milowego Słupa. Do pokonania 10 km

Dodano: 20.03.2018 10:57
Źródło: LM.pl

Do końca kwietnia koszt elektronicznego zapisu na XX Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa wynosi 40 zł. Jubileuszowa edycja imprezy odbędzie się w dniach 18 - 19 maja.

Tegoroczny, jubileuszowy bieg obfitować będzie w specjalne atrakcje, związane głównie z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Ponadto, po raz pierwszy, trasa biegu ma być atestowana, co oznacza, że będzie dokładnie zmierzona i wytyczona w najprostszy możliwy sposób.

Biegacze jak co roku będą rywalizować na dystansie dziesięciu kilometrów, rywalizując na ulicach Starówki, na Bulwarze Nadwarciańskim oraz w Parku im. F. Chopina. W biegu głównym zawodnicy klasyfikowani będą w kat. kobiet i mężczyzn oraz w sześciu kategoriach wiekowych. 

Po raz pierwszy w tym roku w ramach Biegu Milowego Słupa odbędzie się również I Marsz z Kijkami. Fani nordic walking zmierzą się na dystansie pięciu kilometrów. Zarówno w biegu, jak i marszu nordic walking przyznane zostaną również nagrody dla najlepszego samorządowca i najlepszego mieszkańca Konina. 

XX Bieg Milowego Słupa odbędzie się 19 maja 2018 r. O godz. 16.45 na Placu Wolności odbędzie się powitanie zawodników i uroczyste otwarcie zawodów. Pięć minut później zaplanowana jest rozgrzewka, a o godz. 17.00 start biegu głównego i marszu nordic walking. Ok. godz. 18.45 odbędzie się ceremonia dekoracji zwycięzców i zakończenie zawodów.

Cały czas trwają zapisy na imprezę. Do 30 kwietnia na stronie MOSiR Konin przyjmowane są zgłoszenia elektroniczne (TUTAJ). Koszt - 40 zł. Od 1 maja do 12 maja pakiet startowy kosztować będzie 50 zł, a w dniu imprezy - 60 zł. Limit uczestników biegu wynosi 300 osób, a marszu nordic walking - 50 osób.  • Trwają zapisy na XX Bieg Milowego Słupa. Do pokonania 10 km

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.