Dzisiaj jest poniedziałek 25 marca 2019, imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22330) SPORT FORUM FIRMY (5318) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
5 / 0oC
Pojutrzepogoda
7 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin będzie zielony. Nieformalna Grupa chce "mias ... (21)Ekologiczny Konin: 6 autobusów hybrydowych i 6 ele ... (20)

Trwają zapisy na XX Bieg Milowego Słupa. Do pokonania 10 km

Dodano: 20.03.2018 10:57
Źródło: LM.pl

Do końca kwietnia koszt elektronicznego zapisu na XX Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa wynosi 40 zł. Jubileuszowa edycja imprezy odbędzie się w dniach 18 - 19 maja.

Tegoroczny, jubileuszowy bieg obfitować będzie w specjalne atrakcje, związane głównie z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Ponadto, po raz pierwszy, trasa biegu ma być atestowana, co oznacza, że będzie dokładnie zmierzona i wytyczona w najprostszy możliwy sposób.

Biegacze jak co roku będą rywalizować na dystansie dziesięciu kilometrów, rywalizując na ulicach Starówki, na Bulwarze Nadwarciańskim oraz w Parku im. F. Chopina. W biegu głównym zawodnicy klasyfikowani będą w kat. kobiet i mężczyzn oraz w sześciu kategoriach wiekowych. 

Po raz pierwszy w tym roku w ramach Biegu Milowego Słupa odbędzie się również I Marsz z Kijkami. Fani nordic walking zmierzą się na dystansie pięciu kilometrów. Zarówno w biegu, jak i marszu nordic walking przyznane zostaną również nagrody dla najlepszego samorządowca i najlepszego mieszkańca Konina. 

XX Bieg Milowego Słupa odbędzie się 19 maja 2018 r. O godz. 16.45 na Placu Wolności odbędzie się powitanie zawodników i uroczyste otwarcie zawodów. Pięć minut później zaplanowana jest rozgrzewka, a o godz. 17.00 start biegu głównego i marszu nordic walking. Ok. godz. 18.45 odbędzie się ceremonia dekoracji zwycięzców i zakończenie zawodów.

Cały czas trwają zapisy na imprezę. Do 30 kwietnia na stronie MOSiR Konin przyjmowane są zgłoszenia elektroniczne (TUTAJ). Koszt - 40 zł. Od 1 maja do 12 maja pakiet startowy kosztować będzie 50 zł, a w dniu imprezy - 60 zł. Limit uczestników biegu wynosi 300 osób, a marszu nordic walking - 50 osób.  • Trwają zapisy na XX Bieg Milowego Słupa. Do pokonania 10 km

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.