LM.plSportGolfiści rozpoczęli sezon Memoriałem Mirosława Charczenki

Golfiści rozpoczęli sezon Memoriałem Mirosława Charczenki

36 zawodników wystartowało w pierwszym turnieju golfowym w tym sezonie. W Golinie-Kolonii rozegrano Turniej Otwarcia Sezonu - Memoriał Mirosława Charczenki.

W klasyfikacji brutto pierwsze miejsce wywalczył Piotr Zbyszewski. Drugi był Andrzej Kozłowski, a na najniższym stopniu podium stanął Robert Tralewski. W rywalizacji netto zwyciężył Ryszard Bednarowski, przed Leszkiem Duszyńskim i Marianną Jarzyńską-Milcarz.

Najlepszą kobietą turnieju została Marianna Jarzyńska-Milcarz. Rywalizację nearest to the pin wygrał Andrzej Kozłowski, a longest drive zaliczył Piotr Ratajczyk.

Turniej Otwarcia Sezonu był jednocześnie jednym z turniejów trójmeczu Konin - Kalisz - Ostrów Wlkp. Kolejne zawody 29 kwietnia - konińscy golfiści zagrają wtedy w I Turnieju Klubowym.