Dzisiaj jest czwartek 20 lutego 2020, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20934) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
5 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Niepełnosprawni sportowcy bez nagród. Nie starczył ... (3)Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (4)

Konin. III Puchar Wiosny Ju-Jitsu Grappling już w najbliższą sobotę

Pod patronatem LM.pl

Dodano: 11.04.2018 12:02
Źródło: LM.pl

W sześciu kategoriach wiekowych rozegrany zostanie III Puchar Wiosny Ju-Jitsu Grappling. Zawody odbędą się sali sportowej przy ul. Łężyńskiej 4 w Koninie.

Puchar tradycyjnie organizują trzy konińskie kluby sportów walki: Konińskie Centrum Ju-Jitsu, KSW Bushido i UKS Samuraj Konin. Zawody odbędą się 14 kwietnia od godz. 9.00 do godz. 14.00 w sali sportowej przy ul. Łężyńskiej 4 w Koninie. Rywalizacja toczyć się będzie w sześciu kategoriach wiekowych oraz z podziałem na kategorie wagowe.

W zeszłym roku zawody przyciągnęły blisko 70 zawodników. W klasyfikacji klubowej pierwsze miejsce wywalczyło Konińskie Centrum Ju-Jitsu (36 medali). W zawodach wzięli również udział zawodnicy klubu ASW Hangaku Łódź.
Dla najlepszych zawodników organizatorzy przewidzieli medale, a dla wszystkich uczestników zawodów - dyplomy i upominki.  • Konin. III Puchar Wiosny Ju-Jitsu Grappling już w najbliższą sobotę

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.