Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21337) SPORT FORUM FIRMY (5244) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 10oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
11 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości ma ... (15)Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mg ... (17)

Marcin Dorna szkolił trenerów z okręgu. Temat - gry zadaniowe

Dodano: 12.04.2018 18:05
Źródło: LM.pl

25 trenerów z okręgu konińskiego wzięło udział w warsztatach szkoleniowych z Marcinem Dorną. Szkoleniowcy zgłębiali tajniki gier zadaniowych.

Dobór wykładowcy do warsztatów nie był przypadkowy - Marcin Dorna to nie tylko trener reprezentacji Polski do lat piętnastu, ale również autor najnowszej publikacji PZPN pod tytułem ,,Gry zadaniowe". I to właśnie te gry zadaniowe były tematem kwietniowego szkolenia.

Warsztaty składały się z trzech części. W pierwszej uczestnicy zapoznali się z teorią dotyczącą gier zadaniowych. Następnie trenerzy podzieleni zostali na grupy, w których tworzyli gry, a w trzeciej części swoje propozycje sprawdzali w praktyce, prowadząc zajęcia. 

W warsztatach uczestniczyło 25 trenerów z regionu konińskiego. Tak mała liczba szkoleniowców to nie brak chętnych, ale celowy zamysł organizatorów z Konińskiego OZPN. - Chodzi o to, żeby stworzyć optymalne warunki. W takiej grupie każdy może zabrać głos w dyskusji, podejść, porozmawiać. Chcemy by szkoleniowcy uczyli się również sami od siebie, wymieniali się swoją wiedzą - tłumaczy Marcin Woźniak, przewodniczący Wydziału Szkolenia OZPN Konin.



Marcin Dorna szkolił trenerów z okręgu. Temat - gry zadaniowe
Slajd 1/9

Marcin Dorna szkolił trenerów z okręgu. Temat - gry zadaniowe

slajd 1 z 9

25 trenerów z okręgu konińskiego wzięło udział w warsztatach szkoleniowych z Marcinem Dorną. Szkoleniowcy zgłębiali tajniki gier zadaniowych.
 

Marcin Dorna szkolił trenerów z okręgu. Temat - gry zadaniowe

slajd 2 z 9

25 trenerów z okręgu konińskiego wzięło udział w warsztatach szkoleniowych z Marcinem Dorną. Szkoleniowcy zgłębiali tajniki gier zadaniowych.
 

Marcin Dorna szkolił trenerów z okręgu. Temat - gry zadaniowe

slajd 3 z 9

25 trenerów z okręgu konińskiego wzięło udział w warsztatach szkoleniowych z Marcinem Dorną. Szkoleniowcy zgłębiali tajniki gier zadaniowych.
 

Marcin Dorna szkolił trenerów z okręgu. Temat - gry zadaniowe

slajd 4 z 9

25 trenerów z okręgu konińskiego wzięło udział w warsztatach szkoleniowych z Marcinem Dorną. Szkoleniowcy zgłębiali tajniki gier zadaniowych.
 

Marcin Dorna szkolił trenerów z okręgu. Temat - gry zadaniowe

slajd 5 z 9

25 trenerów z okręgu konińskiego wzięło udział w warsztatach szkoleniowych z Marcinem Dorną. Szkoleniowcy zgłębiali tajniki gier zadaniowych.
 

Marcin Dorna szkolił trenerów z okręgu. Temat - gry zadaniowe

slajd 6 z 9

25 trenerów z okręgu konińskiego wzięło udział w warsztatach szkoleniowych z Marcinem Dorną. Szkoleniowcy zgłębiali tajniki gier zadaniowych.
 

Marcin Dorna szkolił trenerów z okręgu. Temat - gry zadaniowe

slajd 7 z 9

25 trenerów z okręgu konińskiego wzięło udział w warsztatach szkoleniowych z Marcinem Dorną. Szkoleniowcy zgłębiali tajniki gier zadaniowych.
 

Marcin Dorna szkolił trenerów z okręgu. Temat - gry zadaniowe

slajd 8 z 9

25 trenerów z okręgu konińskiego wzięło udział w warsztatach szkoleniowych z Marcinem Dorną. Szkoleniowcy zgłębiali tajniki gier zadaniowych.
 

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   OZPN Konin,   Marcin Dorna,   warsztaty,   gry zadaniowe,   Marcin Woźniak

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Co to za Trenerzy ???? , Skad oni sie wzieli ?
Dodano: 12.04.2018 23:08    Przez: ~???

KOMENTARZE

Co to za Trenerzy ???? , Skad oni sie wzieli ?
Dodano: 12.04.2018 23:08    Przez: ~???
Ani jednego nie znaju???To trenerzy z okolicy czy przyjezdni?
Dodano: 12.04.2018 23:33    Przez: ~Smuda
Studenci z PWSZ. OZPN do likwidacji.
Dodano: 13.04.2018 08:56    Przez: ~dogo
tyn na 1 zdjęciu w czarno pomarańczowej bluzie z goliny jest....
Dodano: 13.04.2018 09:37    Przez: ~goliniok
aa tak tak unych gralim jejich piłką.....na el stadiono dolne grądy u zdzicha
Dodano: 13.04.2018 09:41    Przez: ~łuczoczka...
aa tak tak unych gralim jejich piłką.....na el stadiono dolne grądy u zdzicha
Dodano: 13.04.2018 09:40    Przez: ~łuczoczka..
Chodzi oto żeby szkoleniowcy uczyli się sami od siebie ha ha .To po co pan trener przyjechał wykładać skoro trenerzy sami sobie dzielą swoim doświadczeniem.Tak samo wygląda kurs PZPN teraz pan wykładowca przyjeżdża dwie godzinki teorii i później trenerzy lub przysli trenerzy sami muszą wszystko na zajęciach praktycznych i teoretycznych również robić. Mam wrażenie że trenerzy którzy zapisali się na konferencję lub różne kursy edukują wykładowców a powinno być chyba odwrotnie.To tak jakby dziecku który nigdy w piłkę niegral opowiadać 2 godziny o piłce a za chwilę rzucić piłkę masz teraz i graj ja ci wszystko powiedziałem.Pieniadze biorą i to jeszcze jakie pytam się za co.
Dodano: 13.04.2018 10:36    Przez: ~Kriss
Stek bzdur ! Jesteś tak głupi i zniewieściały i kłamliwy w tej krytyce , że nie warto tego prostować. Tyle w temacie.
Dodano: 13.04.2018 11:08    Przez: ~Kriss 2
stekiem siedzącym przed kompem chyba jesteś i co ty możesz wiedzieć o szkoleniu BRAWO Kriss cała prawda boli bardzo....
Dodano: 13.04.2018 11:29    Przez: ~pozdrawiam
Jak Dorna jest tak dobrym trenerem niech weźmie polskie klub i zdobędzie mistrzostwo, wejdzie do ligi mistrzów itd.... TEORIA TEORIA a ekstraklasa marna
Dodano: 13.04.2018 11:44    Przez: ~kobic
Dokładnie z papieru jeszcze to trzeba przenieść na boisko .Trenerów jest dużo z wiedzą teoretyczną. Sęk w tym że nie potrafią przekazać tego do zespołu .Śmiali się kiedyś a Smudy a nie trzeba przypominać co osiągnął swoją filozofią i charyzmą determinacją. Każdy trener musi mieć swoją wizję na zespół a nie narzucony odgórnie kierunek jaki narzuca PZPN na szkoleniach.
Dodano: 13.04.2018 11:57    Przez: ~Xxl
Dokładnie brawo dla smudy !!!! Może oślniewać genuszem w III lidze - tyle ma z tej determinacji i charyzmy.
Dodano: 13.04.2018 14:06    Przez: ~sxw
Brawo dla trenerów z Oranje !!! Widać ,że cały czas wzbogacają swój warsztat! Brawo dla prezesa! Trzymam za Was kciuki najleopszy klubie w Koninie !
Dodano: 13.04.2018 13:33    Przez: ~rodzic
nie ma jak to prezes sam do siebie listy pisze żenujące I ZARAZ SOBIE ODPOWIE . Zapraszamy na trening tego człowieka i niech rodzice się wypowiedzą na jego temat.....WSTYD WSTYD WSTYD A NIE PODPISUJE SIĘ JAKO RODZIC........... jEŻELI TRENERZY W oranje są tak dobrzy dlaczego syn gra w GÓRNIKU KONIN....... RODZICE OBUDŹCIE SIĘ..........
Dodano: 13.04.2018 19:41    Przez: ~KSG
jak się nie ma już z kim gadać to sam z sobą sobie porozmawia.........a to już jest...................
Dodano: 13.04.2018 19:44    Przez: ~kp
jeszcze nie spotkałem rodzica który by dobrze mówił o tym kolesiu
Dodano: 13.04.2018 19:49    Przez: ~naprawdę rodzic
Bardzo Proszę nie używajmy słowa prezes bo obrażamy naprawdę wiele osób. Dziękuję
Dodano: 13.04.2018 19:58    Przez: ~Prezes wszytskich Prezesów
ooojjjjjj rozliczymy rozliczymy z dotacji których się zabrało z Urzędu Miasta ROZLICZYMY.... i nawet ............ nie pomogą.....JESTESMY BLISKO..........WYGRA PRAWDA..........
Dodano: 13.04.2018 20:08    Przez: ~N.... PROFIT.....
Kordynator z ozpn odejdź nie ośmieszaj się
Dodano: 13.04.2018 14:24    Przez: ~kibic
syn gra w górniku bo oranje nie ma rocznika 2003 proste, szkoda ze trenerów z górnika nie było
Dodano: 13.04.2018 20:08    Przez: ~.
PROSTE...TO JEST że masz kompleksy na GÓRNIKA KONIN...... POWIEDZ GDZIE GRAŁEŚ W PIŁKĘ.... BO NIKT CIE NIE WIDZIAŁ JAK GRASZ........... nie pisz komentarzy i sam na nie sobie nie odpisuj zajmij się ............ a nie sam do sieBie piszesz i sam sobie odpowiadasz WSTYD WSTYD WSTYD
Dodano: 13.04.2018 20:14    Przez: ~2003
Górnik ma historię a ty co masz???????????????
Dodano: 13.04.2018 20:19    Przez: ~ksg
He he zobaczymy po wynikach trenerów
Dodano: 13.04.2018 20:25    Przez: ~Kary
jakie wyniki.......... WSTYD WSTYD WSTYD........ TRZEBA DZIECI DO GÓRNIKA POSŁAĆ........
Dodano: 13.04.2018 20:51    Przez: ~do gornika
lepiej uważaj co piszesz i kogo obrażasz, piszesz pod różnymi nickami bo nie masz odwagi się podpisać. Na miejscu prezesa podałbym ciebie do sądu po prostu ! Wtedy zacząłbyś płakać...
Dodano: 14.04.2018 10:33    Przez: ~Adam B.
po pierwsze nikogo nie obrażam, po drugie piszą ludzie prawdę a po trzecie jestem do dyspozycji i niech płaczą....
Dodano: 14.04.2018 11:49    Przez: ~nick
nie "piszą ludzie" tylko jeden człowiek - ty -pod różnymi nickami bo jesteś tchórzem , nie potrafisz się podpisać> Każdy ma prawo do swojego zdania ale bądź odważny i się podpisz a nie piszesz pod kilkoma nickami żeby wyglądało ,że wiele osób pisze- a piszesz tylko ty tchórz ....
Dodano: 14.04.2018 12:43    Przez: ~Adam B.
bardzo przepraszam jeżeli ktoś poczuł się obrażony moim wpisem nie maiłem zamiaru nikogo obrażać. Proszę mi wybaczyć jeszcze raz przepraszam. Proszę o wybaczenie
Dodano: 14.04.2018 12:56    Przez: ~fm
za późnoo-zgłaszam sprawę do prokuratury
Dodano: 14.04.2018 14:03    Przez: ~R.
super to widzimy się już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam....
Dodano: 14.04.2018 20:05    Przez: ~olo
:R; zgłaszaj zgłaszaj...... tylko w poniedziałek bo dziś sobota i do 14 pracowali.... i będziemy walczyć jak dwie drużyny na boisku kto wygra?????????
Dodano: 14.04.2018 21:16    Przez: ~?????????
Polacy jesteśmy razem Łączy nas piłka i dajcie spokój jakimiś sądami itd...... ŁĄCZY NAS PIŁKA.....
Dodano: 14.04.2018 21:24    Przez: ~ŁĄCZY NAS PIŁKA
R wydaje mi się że jesteś za wąski w tym mieście;;;;
Dodano: 14.04.2018 22:16    Przez: ~.....
raz podpisujesz się R , rodzic, Adam B. więc zastanów się kim jesteś. i nie strasz ludzi prokuraturą bo to źle świadczy o tobie. Proszę prokuraturę o sprawdzenie mojego IP na pewno pomogę..........
Dodano: 15.04.2018 09:18    Przez: ~sędzia piłjarski
przestraszyłaś się ?
Dodano: 15.04.2018 18:23    Przez: ~?
1 z 2
12>>