Wybory 2024: Popkowski, a następnie Korytkowski. Kandydaci odpowiedzą na wasze pytania

LM.plSportJakub Niewiadomski zagrał z Czechami. Wszedł w 75. minucie

Jakub Niewiadomski zagrał z Czechami. Wszedł w 75. minucie

Na pięć minut pojawił się na boisku Jakub Niewiadomski podczas towarzyskiego spotkania reprezentacji Polski do lat szesnastu z Czechami. Biało-czerwoni przegrali 0:4.

W drugim towarzyskim spotkaniu w Rumunii kadra do lat szesnastu mierzyła się z reprezentacją Czech. Spotkanie zakończyło się porażką Polaków. Już do przerwi Czesi prowadzili 2:0, a po zmianie stron dołożyli jeszcze dwa trafienia, ustalając wynik spotkania na 0:4.

Pięć minut w meczu zaliczył były piłkarz Zrywu Dąbie i Górnika Konin - Jakub Niewiadomski. Zawodnik Lecha Poznań wszedł na boisko w 75. minucie, zmieniając Jakuba Kapuścińskiego.

To już drugi mecz Jakuba Niewiadomskiego w reprezentacji Polski do lat szesnastu w przeciągu kilku dni. Trzecie spotkanie czeka Polaków w sobotę. Biało-czerwoni zagrają z Rumunią.

Polska - Czechy 0:4

Polska: Mikołaj Biegański – Nikodem Niski (41' Łukasz Seweryn), Jakub Iskra, Łukasz Bejger (70' Oskar Krzyżak), Jakub Kapuściński (75' Jakub Niewiadomski), Jan Biegański, Michał Rakoczy (50' Łukasz Szramowski), Daniel Dudziński, Nicola Zalewski (41' Marcel Wędrychowski), Jakub Kamiński (75' Bartosz Zynek), Kacper Sadłocha (41' Daniel Szelągowski).