Dzisiaj jest czwartek 17 stycznia 2019, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21414) SPORT FORUM FIRMY (5277) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 3oC
Jutropogoda
1 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: Wilki zagrają z outsiderem z B ... (0)Konin. Murem za Owsiakiem. Tam, gdzie odbył się fi ... (66)

Polacy pokonali Szwedów. Boksowali Goiński i Wiśniewski

Dodano: 14.04.2018 14:40
Źródło: LM.pl

Mateusz Goiński, pięściarz Zagłębia Konin, stoczył w piątek pojedynek w ramach międzypaństwowego meczu Polska - Szwecja. Towarzyski pojedynek odbył również Damian Wiśniewski.

Biało-czerwoni w Słupsku mierzyli się ze Szwedami. Pięściarskie spotkanie było ostatnim sprawdzianem Polaków przed Mistrzostwami Polski Seniorów, które startują już 22 kwietnia. W piątkowym meczu wystąpił pięściarz Zagłębia Konin - Mateusz Goiński.

Koninianin mierzył się w kat. do 81 kg mierzył się z Victorem Olssonem. Przeciwnik górował nad Goińskim warunkami fizycznymi, ale pięściarz Zagłębia stoczył mądry pojedynek i bez problemów Szweda pokonał. Choć jeden sędzia punktował dla Olssona, dwóch pozostałych wskazało na Goińskiego i ostatecznie zawodnik z Konina wygrał 2:1.

W piątek pojedynek stoczył również Damian Wiśniewski. Walka odbyła się poza meczową rozpiską, a pięściarz Zagłębia zmierzył się z Kamilem Bodziochem - czołowym polskim pięściarzem olimpijskim w kat. +91 kg. Walka była zacięta i wyrównana. Ostatecznie triumfował Bodzioch, ale tylko 2:1.

W sobotę w Złotowie wystartowały natomiast eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która jest jednocześnie Mistrzostwami Polski Kadetów. O awans do turnieju starają się również pięściarze Zagłębia, m.in. Dominik Wojtczak i Adam Dzwoniarkiewicz.

fot. Zagłębie Konin  • Polacy pokonali Szwedów. Boksowali Goiński i Wiśniewski

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Czołowym polskim piesciarzem olimpijskim...Hahahahahahaha.Kaba
Dodano: 15.04.2018 10:43    Przez: ~....

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.