Dzisiaj jest piątek 21 lutego 2020, imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21189) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przytulne zacisze w Specjalnym Ośrodku Szkolno - W ... (0)Niepełnosprawni sportowcy bez nagród. Nie starczył ... (6)

Polacy pokonali Szwedów. Boksowali Goiński i Wiśniewski

Dodano: 14.04.2018 14:40
Źródło: LM.pl

Mateusz Goiński, pięściarz Zagłębia Konin, stoczył w piątek pojedynek w ramach międzypaństwowego meczu Polska - Szwecja. Towarzyski pojedynek odbył również Damian Wiśniewski.

Biało-czerwoni w Słupsku mierzyli się ze Szwedami. Pięściarskie spotkanie było ostatnim sprawdzianem Polaków przed Mistrzostwami Polski Seniorów, które startują już 22 kwietnia. W piątkowym meczu wystąpił pięściarz Zagłębia Konin - Mateusz Goiński.

Koninianin mierzył się w kat. do 81 kg mierzył się z Victorem Olssonem. Przeciwnik górował nad Goińskim warunkami fizycznymi, ale pięściarz Zagłębia stoczył mądry pojedynek i bez problemów Szweda pokonał. Choć jeden sędzia punktował dla Olssona, dwóch pozostałych wskazało na Goińskiego i ostatecznie zawodnik z Konina wygrał 2:1.

W piątek pojedynek stoczył również Damian Wiśniewski. Walka odbyła się poza meczową rozpiską, a pięściarz Zagłębia zmierzył się z Kamilem Bodziochem - czołowym polskim pięściarzem olimpijskim w kat. +91 kg. Walka była zacięta i wyrównana. Ostatecznie triumfował Bodzioch, ale tylko 2:1.

W sobotę w Złotowie wystartowały natomiast eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która jest jednocześnie Mistrzostwami Polski Kadetów. O awans do turnieju starają się również pięściarze Zagłębia, m.in. Dominik Wojtczak i Adam Dzwoniarkiewicz.

fot. Zagłębie Konin  • Polacy pokonali Szwedów. Boksowali Goiński i Wiśniewski

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Czołowym polskim piesciarzem olimpijskim...Hahahahahahaha.Kaba
Dodano: 15.04.2018 10:43    Przez: ~....

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.