Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21337) SPORT FORUM FIRMY (5244) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO

11 / 8oC

Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości ma ... (15)Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mg ... (17)

Tylko remis Tura 1921 Turek z beniaminkiem. Gol Adriana Freta

Dodano: 15.04.2018 11:10

Podziałem punktów zakończył się sobotni mecz Tura 1921 Turek z Odolanovią Odolanów. Goście zaskoczyli turkowian, wychodząc na prowadzenie już w pierwszej połowie.

To miał być łatwy spacer dla zespołu Dawida Jóźwiaka. Odolanovia przed bieżącą kolejką zajmowała jedenaste miejsce w tabeli. Na wyjazdach radziła sobie jednak lepiej, niż na własnym terenie i to był sygnał, by traktować beniaminka IV ligi poważnie.

Od pierwszych minut optyczną przewagę miał Tur 1921 Turek, ale Odolanovia skutecznie rozbijała ataki gospodarzy i czyhała na kontratak. Na prowadzenie goście wyszli w 41. minucie. Po długim podaniu piłkę otrzymał Bartosz Zmyślony i strzałem z dystansu dał pierwszą bramkę zespołowi z Odolanowa.

Tur 1921 wyrównał już po zmianie stron. W 52. minucie doszło do zamieszania w polu karnym. Pierwszy strzał gospodarzy zatrzymał bramkarz Odolanovii, ale dobitka Adriana Freta była już skuteczna. Gospodarze doprowadzili do wyrównania, ale na tym strzelanie się skończyło. Mecz zakończył się ostatecznie remisem 1:1.

Jeden punkt wywalczony z Odolanovią nie pozwolił turkowianom utrzymać siódmego miejsca w tabeli. Tur 1921 spadł o jedną pozycję, wyprzedzony przez LKS Gołuchów. Kolejne spotkanie już w najbliższą środę. Zespół Dawida Jóźwiaka podejmować będzie Polonię 1912 Leszno.

Tur 1921 Turek - Odolanovia Odolanów 1:1 (52' Adrian Fret - 41' Bartosz Zmyślony)

Tur 1921 Turek: Łukasz Szymański - Piotr Bieniek (45' Krystian Przybylak), Mikołaj Czajka, Kuba Młynarski, Maciej Rojewski, Igor Witczak (72' Maciej Maliński), Adrian Fret, Dmytro Towstopiat (55' Szymon Izydorczyk), Michał Ignaczak (70' Jakub Wolski), Daniel Błaszczyk, Bartosz Grabowski.

źródło: tur1921turek.pl