Dzisiaj jest piątek 22 marca 2019, imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22509) SPORT FORUM FIRMY (5315) PRACA (76) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 7oC
Jutropogoda
16 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koło. Przebudowa peronów przebiega zgodnie z harmo ... (11)Konin. Wypadkowe skrzyżowanie ulicy Kolskiej z Wał ... (32)

Boks: Mistrzostwa Wielkopolski Kadetów. Dwa srebra i dwa brązy

Dodano: 16.04.2018 13:53
Źródło: LM.pl

Dwóch pięściarzy Zagłębia Konin i dwóch pięściarzy Copacabany Konin reprezentowało nasze miasto podczas Mistrzostw Wielkopolski Kadetów w Boksie. Zawodnicy do Konina przywieźli cztery medale.

Do finałów wielkopolskich mistrzostw awansowali Dominik Wojtczak (Zagłębie Konin) i Julian Witkowski (Copacabana Konin). Obaj decydujące walki przegrali. Wojtczak uległ Norbertowi Kuszowi (Ziętek Team Kalisz), a Witkowski przegrał 1:2 z Piotrem Gorzkiewiczem ze Złotowa. Obaj konińscy pięściarze sięgnęli po srebrne medale.

Wcześniej, w półfinałach, swoje walki przegrało dwóch kolejnych zawodników z Konina. Jakub Wawrzyniak (Copacabana Konin) przegrał 1:2 z Dominikiem Wojtczakiem (Zagłębie Konin), a Adam Dzwoniarkiewicz (Zagłębie Konin) uległ pięsciarzowi ze Śremu. Zarówno Wawrzyniak, jak i Dzwoniarkiewicz przywieźli do Konina brązowe medale.

W walkach sparingowych pokazać się mógł natomiast Krzysztof Lisik (Copacabana Konin). Koninianin zmierzył się z mistrzem Polski młodzików z 2017 roku Jakubem Kosiodorem oraz z Kacprem Czerwińskim. 

fot. Copacabana Konin/Zagłębie Konin  • Boks: Mistrzostwa Wielkopolski Kadetów. Dwa srebra i dwa brązy
  • Boks: Mistrzostwa Wielkopolski Kadetów. Dwa srebra i dwa brązy
  • Boks: Mistrzostwa Wielkopolski Kadetów. Dwa srebra i dwa brązy
  • Boks: Mistrzostwa Wielkopolski Kadetów. Dwa srebra i dwa brązy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.