Dzisiaj jest poniedziałek 17 lutego 2020, imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20543) SPORT FORUM FIRMY (5462) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 6oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bank Żywności w Koninie z "Ekomisją". Jak ogranicz ... (0)Lekkoatletyci Skoczka na mistrzostwach Polski. Brą ... (0)

Boks: Mistrzostwa Wielkopolski Kadetów. Dwa srebra i dwa brązy

Dodano: 16.04.2018 13:53
Źródło: LM.pl

Dwóch pięściarzy Zagłębia Konin i dwóch pięściarzy Copacabany Konin reprezentowało nasze miasto podczas Mistrzostw Wielkopolski Kadetów w Boksie. Zawodnicy do Konina przywieźli cztery medale.

Do finałów wielkopolskich mistrzostw awansowali Dominik Wojtczak (Zagłębie Konin) i Julian Witkowski (Copacabana Konin). Obaj decydujące walki przegrali. Wojtczak uległ Norbertowi Kuszowi (Ziętek Team Kalisz), a Witkowski przegrał 1:2 z Piotrem Gorzkiewiczem ze Złotowa. Obaj konińscy pięściarze sięgnęli po srebrne medale.

Wcześniej, w półfinałach, swoje walki przegrało dwóch kolejnych zawodników z Konina. Jakub Wawrzyniak (Copacabana Konin) przegrał 1:2 z Dominikiem Wojtczakiem (Zagłębie Konin), a Adam Dzwoniarkiewicz (Zagłębie Konin) uległ pięsciarzowi ze Śremu. Zarówno Wawrzyniak, jak i Dzwoniarkiewicz przywieźli do Konina brązowe medale.

W walkach sparingowych pokazać się mógł natomiast Krzysztof Lisik (Copacabana Konin). Koninianin zmierzył się z mistrzem Polski młodzików z 2017 roku Jakubem Kosiodorem oraz z Kacprem Czerwińskim. 

fot. Copacabana Konin/Zagłębie Konin  • Boks: Mistrzostwa Wielkopolski Kadetów. Dwa srebra i dwa brązy
  • Boks: Mistrzostwa Wielkopolski Kadetów. Dwa srebra i dwa brązy
  • Boks: Mistrzostwa Wielkopolski Kadetów. Dwa srebra i dwa brązy
  • Boks: Mistrzostwa Wielkopolski Kadetów. Dwa srebra i dwa brązy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.