LM.plSportShooters: Złoto dla Ireneusza Mili na Mistrzostwach Polski ADCC

Shooters: Złoto dla Ireneusza Mili na Mistrzostwach Polski ADCC

Dwie walki wygrał na Mistrzostwach Polski ADCC trener i zawodnik Shooters Konin Ireneusz Mila. Koninianin wywalczył złoty medal w kat. masters do 83 kg.

Ireneusz Mila na rozgrywanych w Warszawie mistrzostwach stoczył dwa pojedynki. W pierwszej rundzie koninianin otrzymał wolny los. Następnie pokonał rywala poprzez dźwignię na łokieć, a w finale wypunktował 6:0 Wojciecha Wąsacza z Legion Team Tarnów. Te wyniki dały mu pierwsze miejsce i złoty medal w kat. masters do 83 kg.

- Podziękowania dla Tomasza Terlikowskiego za przygotowanie motoryczne do zawodów oraz wszystkich sparingpartnerów treningowych Shooters Team - podsumował swój występ Ireneusz Mila na profilu FB Shooters Konin.