Dzisiaj jest niedziela 24 marca 2019, imieniny: Gabriela, Marka, Gabora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22014) SPORT FORUM FIRMY (5316) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
7 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MPJ w Boksie: Złoty medal i mistrzostwo Polski dla ... (5)Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (10)

Srebro i brąz Macieja Tęczy w Oleśnicy. VII Międzynarodowy Mityng

Dodano: 24.04.2018 10:59
Źródło: LM.pl

Maciej Tęcza był jedynym reprezentantem Iskry Konin podczas VII Międzynarodoweo Mityngu rozgrywanego w Oleśnicy. Koninianin w zawodach wywalczył srebrny i brązowy medal.

Pływak Iskry Konin w Oleśnicy rywalizował na trzech dystansach. Na dwóch udało mu się osiągnąć wyniki pozwalające stanąć na podium. Na dystansie 50 m stylem dowolnym koninianin był drugi z czasem 26,64 s. Koninianin wywalczył również krążek na dystansie 100 m stylem motylkowym, osiągając czas 1:05,73 min. i zajmując trzecie miejsce. W trzecim starcie na dystansie 200 m stylem dowolnym Maciej Tęcza był piąty z czasem 2:08,54 min. 

Już 28 kwietnia zawodników Iskry będzie można oglądać na zawodach w Koninie. Od godz. 9.00 w pływalni przy ul. Szymanowskiego 5a trwać będą Wiosenne Zawody Pływackie.

fot. Iskra Konin  • Srebro i brąz Macieja Tęczy w Oleśnicy. VII Międzynarodowy Mityng

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Brawo!
Dodano: 29.04.2018 20:32    Przez: ~Omen

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.