Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17899) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (1)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Mistrzostwa Polski w Boksie. Goiński i Spychalski w ćwierćfinałach

Dodano: 25.04.2018 22:29
Źródło: LM.pl

Trzech pięściarzy Zagłębia Konin walczyło w środowych eliminacjach Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie. Awans do ćwierćfinałów wywalczyli Mateusz Goiński i Tomasz Spychalski.

Jako pierwszy w środę na ringu zaprezentował się Mateusz Goiński (kat. 75 kg). Jego rywalem był Mateusz Pawłowski (Nowohucki Klub Bokserski). Koninianin wygrał swój drugi pojedynek podczas mistrzostw, tym razem już jednogłośnie pokonując swojego rywala 5:0.

W serii popołudniowej jako pierwszy zaprezentował się Tomasz Spychalski (kat. 81 kg). Koninianin mierzył się z Pawłem Martyniukiem (Palestra Warszawa). Pięściarz Zagłębia pewnie wygrał swoją pierwszą walkę podczas mistrzostw, pokonując rywala 5:0.

Z walki o tytuł mistrza Polski już po pierwszej walce odpadł natomiast Damian Wiśniewski (kat. +91 kg). Koninianin skrzyżował rękawice z Mateuszem Cielepałą (zawodnik niestowarzyszony) i przegrał decyzją sędziów 0:5.

Kolejne walki konińskich pięściarzy już w czwartek. Zawodnicy Zagłębia Konin i Copacabany Konin będą walczyć w ćwierćfinałach o awans do strefy medalowej. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.