LM.plSportKoszykarze Mustanga brązowymi medalistami mistrzostw Polski!

Koszykarze Mustanga brązowymi medalistami mistrzostw Polski!

Trzecie miejsce w turnieju finałowym Polskiej Ligi Koszykówki na Wózkach wywalczyli zawodnicy Mustanga Konin. Tym samym koninianie zdobyli brązowy medal mistrzostw Polski.

Na odbywających się w Konstancinie finałach Mustang Konin rozegrał dwa spotkania. W pierwszym, o wejście do finału, koninianie mierzyli się ze Startem Rzeszów. Do awansu zabrakło naprawdę niewiele - Mustang przegrał zaledwie 62:63 i pozostała mu walka o brązowy medal.

Tę koninianie stoczyli z ŁTRSN Łódź. Tym razem koninianie byli już lepsi od rywali, pokonali łodzian 64:57 i wywalczyli brązowy medal mistrzostw Polski! Tytuł mistrza naszego kraju zdobyła drużyna IKS GTM Konstancin po zwycięstwie 60:58 nad Startem Rzeszów.