LM.plSportDruga porażka z rzędu Tura 1921 Turek. LKS Gołuchów za silny

Druga porażka z rzędu Tura 1921 Turek. LKS Gołuchów za silny

Nie udał się wtorkowy mecz z LKS Gołuchów piłkarzom Tura 1921 Turek. Zespół Dawida Jóźwiaka przegrał na własnym stadionie 0:2.

Drużyna z Gołuchowa jest ostatnio w świetnej formie, nie przegrała czterech kolejnych meczów ligowych, a na dodatek potrafiła pokonać w finale okręgowego Pucharu Polski III-ligowego Jarotę Jarocin. W Turku LKS również zwyciężył, pokonując turkowian 2:0.

Oba gole padły w pierwszej połowie spotkania. W 25. minucie prowadzenie gościom dał Paweł Stempień. Ten sam zawodnik podwyższył wynik tuż przed przerwą. Po zmianie stron wynik się utrzymał i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem LKS Gołuchów 2:0.

Była to druga porażka z rzędu piłkarzy Tura 1921 Turek. Zespół Dawida Jóźwiaka bez zmian zajmuje ósme miejsce w tabeli, ale znów traci trzy oczka do wyżej notowanej Polonii 1912 Leszno. Kolejny mecz 5 maja - Tur 1921 zagra na wyjeździe z Rawią Rawicz.

Tur 1921 Turek - LKS Gołuchów 0:2 (25', 45' Paweł Stempień)

Tur 1921 Turek: Łukasz Szymański - Maciej Rojewski, Kuba Młynarski, Adrian Fret, Mikołaj Czajka (80' Jakub Wolski), Piotr Bieniek (34' Krystian Przybylak), Igor Witczak, Szymon Izydorczyk (54' Bartosz Kowalski), Maciej Maliński, Daniel Błaszczyk (58' Michał Ignaczak), Bartosz Grabowski.