Dzisiaj jest piątek 15 listopada 2019, imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19004) SPORT FORUM FIRMY (5413) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 8oC
Jutropogoda
13 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Derby na koniec rundy. Górnik p ... (1)Grodziec. 49-letni mężczyzna zginął podczas wycink ... (1)

Wilki w piątek rozpoczną turniej półfinałowy w Międzyrzeczu

Dodano: 10.05.2018 11:03
Źródło: LM.pl

Trzy spotkania w trzy dni to maraton, który czeka od piątku siatkarzy Wilków Wilczyn. Zespół Tomasza Robaka w Międzyrzeczu walczyć będzie o awans do turnieju finałowego II ligi.

Wilki jak burza przeszły przez fazę play-off II ligi, a teraz czeka ich walka na szczeblu międzygrupowym, w turnieju półfinałowym. W tym roku walka o awans do turnieju finałowego rozegra się w Międzyrzeczu, Białymstoku i Rybniku. Zespół Tomasza Robaka wystartuje w zmaganiach w pierwszym z tych miast. 

Rywalami Wilków będą: mistrz grupy pierwszej Stoczniowiec Gdańsk, mistrz grupy czwartej GBS Bank Orzeł Międzyrzecz i wicemistrz grupy czwartej Chrobry Głogów. Wilczynianie do turnieju przystąpią jako wicemistrz grupy pierwszej. Od piątku do niedzielki siatkarze Wilków rozegrają po jednym spotkaniu z każdym z rywali. Pierwszego dnia z gospodarzami, drugiego z gdańszczanami, a ostatniego - z Chrobrym Głogów.

To już trzeci występ Wilków w turnieju półfinałowym. Dwa lata temu zespół z północnej części powiatu konińskiego zajął ostatnie miejsce z bilansem setów 1:9. Rok temu Wilkom udało się już wygrać jedno spotkanie, a awans do finałów siatkarze z Wilczyna przegrali tylko bilansem setów. - Fajnie byłoby zrobić krok do przodu i wygrać dwa lub trzy mecze. Znalezienie się w turnieju finałowym będzie jednak bardzo ciężkie. Jedziemy po to, żeby wygrać jak najwięcej, ale bez presji - mówi wprost trener Tomasz Robak.

Turniej półfinałowy jest przedostatnim krokiem przed awansem do I ligi. Dwa najlepsze zespoły z każdego turnieju półfinałowego stworzą łącznie sześciozespołową grupę, która w turnieju finałowym zagra już o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Wilkom do tej pory do finałów dostać się jeszcze nie udało.

Czy uda się w tym sezonie? Okaże się już w najbliższy weekend. Pierwsze spotkanie w Międzyrzeczu Wilki rozegrają w piątek ok. godz. 19.15.  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Do boju,trzymamy kciuki
Dodano: 10.05.2018 14:37    Przez: ~Wierny kibic
Stać Was na wiele !!! Ogień !!! Po awans 💪💪💪
Dodano: 10.05.2018 15:41    Przez: ~Wilk
Tylko zwycięstwo !!!!
Dodano: 10.05.2018 15:53    Przez: ~Jan
Wilki do lasu!
Dodano: 10.05.2018 23:30    Przez: ~🎃

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.