Dzisiaj jest niedziela 24 marca 2019, imieniny: Gabriela, Marka, Gabora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22014) SPORT FORUM FIRMY (5316) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
7 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MPJ w Boksie: Złoty medal i mistrzostwo Polski dla ... (5)Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (10)

Polska faworytem MŚ 2018? Zaskakujące prognozy zagranicznych mediów

Materiał promocyjny

Dodano: 14.05.2018 09:26
  • Polska faworytem MŚ 2018? Zaskakujące prognozy zagranicznych mediów

Polska drużyna w ciągu ostatnich lat nie mogła pochwalić się zbyt dużymi sukcesami na arenie międzynarodowej. Trener Adam Nawałka w reprezentacji dokonuje sporych zmian, czego dowodem jest nie tylko znakomita forma zawodników, ale również bardzo wysoka klasyfikacja polskiej drużyny (10 miejsce w rankingu FIFA). Starania polskiego zespołu zostały docenione również przez zagraniczne media, które drużynę naszej reprezentacji zestawiają z piłkarzami z Niemiec, Hiszpanii, czy Brazylii.
 

Mistrzostwa świata u bukmacherów - jakie szanse ma Polska?

Opinia argentyńskich dziennikarzy - widzących Polskę jako faworytów Mistrzostw Świata w piłce nożnej - wywołała niemałe zaskoczenie wśród bukmacherów, jak i entuzjastów sportu. Jednak z jednej strony nie powinniśmy się tak mocno dziwić pozytywnemu odbiorowi wyczynów naszej drużyny. W ostatnich miesiącach dzięki swoim występom Polska zmieniała swoją pozycję w obrębie pierwszej dziesiątki najlepszych drużyn rankingu FIFA, tuż obok reprezentacji takich krajów, jak Brazylia, Portugalia, Hiszpania, czy Francja. Dziennikarze argentyńskiego czasopisma "Clarin Sport" ulokowali Polaków jako jednych z dziesięciu faworytów do tytułu Mistrzów Świata w roku 2018, mimo że wielu specjalistów nadal sceptycznie podchodzi do wizji zdobycia przez naszą drużynę pucharu. Twierdzą oni, że do czołówki ciągle brakuje nam całkiem sporo.
 

Dlaczego Polska wyróżnia się na tle innych drużyn?

Oczywiście tym, co wyróżnia polską reprezentację na tle innych drużyn, jest Robert Lewandowski. Gracz Bayernu Monachium uznawany jest za tajną broń Polaków, a jego trudne do pominięcia umiejętności budzą postrach wśród przeciwników i zdumieniu wśród dziennikarzy. Argentyńczycy zwracają uwagę na nie tylko świetną ofensywę, którą zawdzięczamy Lewandowskiemu, ale również bardzo obiecujące możliwości na wykorzystanie swoich atutów w tym względzie. Dziennikarze w Południowej Ameryki wskazują również, że Polacy charakteryzują się bardzo dobrą średnią wzrostu w drużynie, dzięki czemu mogą z łatwością zdobyć przewagę w grze w powietrzu.
 

Sceptycznie, czy optymistycznie - jak podchodzić do rankingu Clarin Sport?

My zalecamy zdecydowani podejście neutralne. Trudno jest bowiem umniejszyć coraz lepszej grze Polaków, czy dokonaniach Lewandowskiego, jednak nasza drużyna zdaje się dopiero rozwijać w świecie wielkiej piłki. Docenienie przez ranking FIFA nie jest jeszcze wyznacznikiem świetności zespołu, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę konkurencyjnej drużyny.

W rankingu Clarin Sport znalazły się również reprezentacje: Niemiec (najmocniejsi faworyci), Brazylii, Francji, Portugalii, Hiszpanii, Argentyny, Urugwaju i Belgii. Widzimy zatem doskonale, że Argentyńczycy w doborze drużyn do swojego artykułu kierowali się przede wszystkim rankingiem FIFA.

Jak na to wszystko patrzą bukmacherzy? Polska drużyna odnotowuje coraz lepsze wyniki również w przypadku zakładów, jednak bukmacherzy twierdzą, że gra polskich zawodników skończy się maksymalnie na rozgrywkach w 1/8 finału Mistrzostw Świata.

Artykuł przygotował serwis bukmacher-legalny.pl

Należy pamiętać iż nawet gra u legalnych bukmacherów może uzależniać. Gra w nielegalnych firmach jest niedozwolona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bukmacher,   hazard,   sport

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.