Dzisiaj jest niedziela 24 marca 2019, imieniny: Gabriela, Marka, Gabora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22015) SPORT FORUM FIRMY (5316) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
7 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MPJ w Boksie: Złoty medal i mistrzostwo Polski dla ... (5)Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (10)

Winciaszek najlepszy w grze podwójnej na Grand Prix Częstochowy

Dodano: 15.05.2018 11:23
Źródło: LM.pl

Adam Winciaszek, zawodnik UKS MTB Smecz Konin, w miniony weekend rywalizował w Ogólnopolskim Turnieju Elity, Młodzików i Młodzików Młodszych ,,Grand Prix Częstochowy". W grze podwójnej koninianin wywalczył pierwsze miejsce.

Na zawodach rozegrano prawie 370 meczów. Badmintonista z Konina walczył w kategorii młodzików młodszych do lat trzynastu. Winciaszek rywalizował w grze pojedynczej i podwójnej.

Największy sukces zawodnik UKS MTB Smecz Konin odniósł w grze podwójnej razem z Kamilem Markusem z Korony Pabianice. Para zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. W grze pojedynczej Adam Winciaszek zajął miejsca 5 - 7.

Jest to największy sukces koninianina na zawodach takiej rangi. Winciaszek na turnieju odebrał również gratulacje m.in. olimpijczyka z Rio de Janeiro - Adriana Dziółko.

fot. UKS MTB Smecz Konin  • Winciaszek najlepszy w grze podwójnej na Grand Prix Częstochowy
  • Winciaszek najlepszy w grze podwójnej na Grand Prix Częstochowy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.