Dzisiaj jest niedziela 24 marca 2019, imieniny: Gabriela, Marka, Gabora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22014) SPORT FORUM FIRMY (5316) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
7 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MPJ w Boksie: Złoty medal i mistrzostwo Polski dla ... (5)Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (10)

Trening przed Biegiem Milowego Słupa. Zaprasza P. Wesołowski

Dodano: 15.05.2018 11:56
Źródło: LM.pl

Już w piątek startują pierwsze biegi w ramach tegorocznej edycji Biegu Milowego Słupa. Na odpowiednie przygotowanie się do zawodów zaprasza trener Przemysław Wesołowski.

Przemysław Wesołowski to trener, a od niedawna również ambasador ogólnopolskiej kampanii ,,Tarczyca - otocz ją opieką". W ramach tej akcji koninianin promuje zdrowy styl życia i zwiększa świadomość sportowców na temat chorób tarczycy. Teraz chce pomóc przygotować się uczestnikom do Biegu Milowego Słupa.

Już w czwartek odbędzie się specjalny trening biegowy na stadionie PWSZ przy ul. Popiełuszki 2 w Koninie. Trening rozpocznie się o godz. 19.00, a wstęp dla wszystkich chętnych jest wolny. - Celem jest promocja zdrowia i zachęcenie osób do biegania przed Biegiem Milowego Słupa - przekonuje Przemysław Wesołowski.  • Trening przed Biegiem Milowego Słupa. Zaprasza P. Wesołowski

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Brawo za pomysł
Dodano: 15.05.2018 20:09    Przez: ~Ela

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.