Dzisiaj jest piątek 28 lutego 2020, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21037) SPORT FORUM FIRMY (5459) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 1oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
8 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rusza runda wiosenna. W sobotę pierwszy mecz Medyk ... (0)Zabójstwo 10-letniego Adasia to dla śledczych prio ... (1)

Trening przed Biegiem Milowego Słupa. Zaprasza P. Wesołowski

Dodano: 15.05.2018 11:56
Źródło: LM.pl

Już w piątek startują pierwsze biegi w ramach tegorocznej edycji Biegu Milowego Słupa. Na odpowiednie przygotowanie się do zawodów zaprasza trener Przemysław Wesołowski.

Przemysław Wesołowski to trener, a od niedawna również ambasador ogólnopolskiej kampanii ,,Tarczyca - otocz ją opieką". W ramach tej akcji koninianin promuje zdrowy styl życia i zwiększa świadomość sportowców na temat chorób tarczycy. Teraz chce pomóc przygotować się uczestnikom do Biegu Milowego Słupa.

Już w czwartek odbędzie się specjalny trening biegowy na stadionie PWSZ przy ul. Popiełuszki 2 w Koninie. Trening rozpocznie się o godz. 19.00, a wstęp dla wszystkich chętnych jest wolny. - Celem jest promocja zdrowia i zachęcenie osób do biegania przed Biegiem Milowego Słupa - przekonuje Przemysław Wesołowski.  • Trening przed Biegiem Milowego Słupa. Zaprasza P. Wesołowski

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo za pomysł
Dodano: 15.05.2018 20:09    Przez: ~Ela

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.