Dzisiaj jest sobota 25 maja 2019, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19405) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 9oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Spławie. Zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba z ... (3)Rokitnikowy projekt się rozwija. Kolejne krzewy na ... (9)

Sokół zatrzymał lidera rozgrywek, Świtalski obronił karnego!

Dodano: 19.05.2018 22:00
Źródło: LM.pl

Remisem 1:1 zakończył się sobotni mecz Sokoła Kleczew ze Świtem Skolwin. Goście w drugiej połowie mieli rzut karny, ale górą ze starcia z Kacprem Wojdakiem wyszedł Hubert Świtalski.

Na zakończenie kwietniowo-majowego maratonu Sokół Kleczew podejmował w Budzisławiu Kościelnym lidera III ligi - Świt Skolwin. Szczecinianie w jedenastu spotkaniach na wiosnę punkty stracili tylko raz. W sobotę jednak zespołowi Tomasza Bekasa udało się ich zatrzymać i zremisować 1:1.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze. W piętnastej minucie po rzucie rożnym celnie głową uderzył Mikołaj Pingot i było 1:0. Świt mógł wyrównać w 59. minucie. Wtedy w polu karnym faulował Tomasz Koziorowski i goście otrzymali rzut karny. Uderzenie z jedenastu metrów Kacpra Wojdaka obronił jednak Hubert Świtalski.

Wyrównującą bramkę szczecinianie strzelili dziesięć minut później. Z rzutu wolnego przymierzył Charles Nwaogu, piłka skozłowała jeszcze przed bramką kleczewian, a następnie wpadła do siatki. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Drużyna Tomasza Bekasa ma obecnie na koncie 52 punkty i zajmuje piąte miejsce w klasyfikacji. Kolejny mecz Sokół rozegra w najbliższy piątek, mierząc się na wyjeździe z Pogonią II Szczecin.

Sokół Kleczew - Świt Skolwin 1:1 (15' Mikołaj Pingot - 69' Charles Nwaogu)



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   III liga,   Sokół Kleczew,   Świt Skolwin

POPULARNE KOMENTARZE

Super Sokół. Dobry mecz. Tak trzymac.!!!!!!!!!!
Dodano: 19.05.2018 23:39    Przez: ~Kibicccc
Bravo SOKøŁ
Dodano: 19.05.2018 22:07    Przez: ~Ks

KOMENTARZE

Bravo SOKøŁ
Dodano: 19.05.2018 22:07    Przez: ~Ks
I jutro 3 pkt. dla Górnika i wlkp. .
Dodano: 19.05.2018 22:23    Przez: ~Ks
17:00 Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin) 1-1Oskar Szczepanik (15 samobójcza), — Charles Nwaogu Uchenna (69),
Dodano: 19.05.2018 22:31    Przez: ~JarderSport Wielkopolski fu
Byłrś buraku na meczu ? To nie p***rol kocopołów. Bramkę strzelił Miki. Za to wy jutro wierdol ciężki w Elanie
Dodano: 20.05.2018 01:49    Przez: ~Bez podniet
buraku otwórz internet i sprawdź na stronie Jarder sport (na pewno nie wiesz o jej istnieniu)3 liga 2 grupa.Na meczu byłem i ciężko z poziomu murawy pod słońce z za bramki szczecinian zobaczyć kto strzelił .Trzymaj się kocopole czy jak tam wolisz.
Dodano: 20.05.2018 06:24    Przez: ~jarder
jarder, maść na ból dupy wiochmenie
Dodano: 22.05.2018 15:09    Przez: ~;)
Super Sokół. Dobry mecz. Tak trzymac.!!!!!!!!!!
Dodano: 19.05.2018 23:39    Przez: ~Kibicccc
Na tych dziurach to i Barcelona by nie wygrała kto dopuszcza takie boiska SKANDAL!!!
Dodano: 19.05.2018 23:42    Przez: ~Skolwin
Spójrz lepiej na swoje klepicho w skolwinie. Tsm jest za to Maracana
Dodano: 20.05.2018 00:03    Przez: ~Resl
Skandal to jest nie strzelić karnego ,gdy się chce awansować do II ligi (nawet na pastwisku) .
Dodano: 20.05.2018 06:28    Przez: ~jarder
Ma rację grajek ze Skolwina, boisko szkolne ,połatane na szybko!!Ehhhh.., nikt inny by nie dostał zgody nawet na A klase tam zeby grac!
Dodano: 20.05.2018 00:31    Przez: ~układy
Dużo lepsze jrdnak niż to kleicho na ruinach w kuninie
Dodano: 20.05.2018 01:51    Przez: ~...
ha ha mowa o kleczewie a wiesniaki schodza do rozmowy o koninie widac ze macie kompleksy kleczewioczki
Dodano: 20.05.2018 10:30    Przez: ~KSG
Brawo Sokol duma regionu koninskiego w pilce noznej gratulacje
Dodano: 20.05.2018 10:59    Przez: ~Koninianin
ten KSG wymaga pilnej pomocy psychiatrycznej z uwagi na skrajnie zmienne nastroje. Chwali Sokola kiedy kradnie punkty druzynom spadkowym, natomiast na ogol opluwwa Kleczew. Le cz sie chlopie lecz !!!
Dodano: 20.05.2018 13:10    Przez: ~xx
KSG ma kompleksy bo zawsze porownuje frekwencje do Kleczewa i Medyka i cieszy sie jak na klepowisko w Kuninie przyjdzie 300 ludzi,a Kunin liczy 72.000 to dopiero kompleksy,a kunin niebawem w 4 lidze , a to jest tamnajwazniejszy sport,nic tam nie ma,a frekwencja wsiowa !
Dodano: 20.05.2018 18:16    Przez: ~He
He, nie mów hop, jest informacja że ten cały górnik po spadku nie przystąpi do rozgrywek nowej zreformowanej czwartej ligi ze względu, na brak finansów
Dodano: 22.05.2018 15:12    Przez: ~to jak ?
2-0 dla elany
Dodano: 20.05.2018 19:00    Przez: ~aaa
Użutkownik "Ksg" to typowa ameba umysłowa jak reszta jego kolegów "kibiców".
Dodano: 21.05.2018 11:47    Przez: ~Rashford