Dzisiaj jest sobota 23 czerwca 2018, imieniny: Wandy, Zenona, Prospera WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22679) SPORT FORUM FIRMY (5189) PRACA (80) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 11oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bezpieczne wakacje nad wodą w regionie konińskim. ... (7)WSCKZiU kontynuuje tradycje szkoły medycznej i jes ... (6)
jesteś tutaj: Strona głównaSportSokół zatrzymał lidera rozgrywek, Świtalski obroni ...

Sokół zatrzymał lidera rozgrywek, Świtalski obronił karnego!

Dodano: 19.05.2018 22:00
Źródło: LM.pl

Remisem 1:1 zakończył się sobotni mecz Sokoła Kleczew ze Świtem Skolwin. Goście w drugiej połowie mieli rzut karny, ale górą ze starcia z Kacprem Wojdakiem wyszedł Hubert Świtalski.

Na zakończenie kwietniowo-majowego maratonu Sokół Kleczew podejmował w Budzisławiu Kościelnym lidera III ligi - Świt Skolwin. Szczecinianie w jedenastu spotkaniach na wiosnę punkty stracili tylko raz. W sobotę jednak zespołowi Tomasza Bekasa udało się ich zatrzymać i zremisować 1:1.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze. W piętnastej minucie po rzucie rożnym celnie głową uderzył Mikołaj Pingot i było 1:0. Świt mógł wyrównać w 59. minucie. Wtedy w polu karnym faulował Tomasz Koziorowski i goście otrzymali rzut karny. Uderzenie z jedenastu metrów Kacpra Wojdaka obronił jednak Hubert Świtalski.

Wyrównującą bramkę szczecinianie strzelili dziesięć minut później. Z rzutu wolnego przymierzył Charles Nwaogu, piłka skozłowała jeszcze przed bramką kleczewian, a następnie wpadła do siatki. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Drużyna Tomasza Bekasa ma obecnie na koncie 52 punkty i zajmuje piąte miejsce w klasyfikacji. Kolejny mecz Sokół rozegra w najbliższy piątek, mierząc się na wyjeździe z Pogonią II Szczecin.

Sokół Kleczew - Świt Skolwin 1:1 (15' Mikołaj Pingot - 69' Charles Nwaogu)



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   III liga,   Sokół Kleczew,   Świt Skolwin

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Super Sokół. Dobry mecz. Tak trzymac.!!!!!!!!!!
Dodano: 19.05.2018 23:39    Przez: ~Kibicccc
Bravo SOKøŁ
Dodano: 19.05.2018 22:07    Przez: ~Ks

KOMENTARZE

Bravo SOKøŁ
Dodano: 19.05.2018 22:07    Przez: ~Ks
I jutro 3 pkt. dla Górnika i wlkp. .
Dodano: 19.05.2018 22:23    Przez: ~Ks
17:00 Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin) 1-1Oskar Szczepanik (15 samobójcza), — Charles Nwaogu Uchenna (69),
Dodano: 19.05.2018 22:31    Przez: ~JarderSport Wielkopolski fu
Byłrś buraku na meczu ? To nie p***rol kocopołów. Bramkę strzelił Miki. Za to wy jutro wierdol ciężki w Elanie
Dodano: 20.05.2018 01:49    Przez: ~Bez podniet
buraku otwórz internet i sprawdź na stronie Jarder sport (na pewno nie wiesz o jej istnieniu)3 liga 2 grupa.Na meczu byłem i ciężko z poziomu murawy pod słońce z za bramki szczecinian zobaczyć kto strzelił .Trzymaj się kocopole czy jak tam wolisz.
Dodano: 20.05.2018 06:24    Przez: ~jarder
jarder, maść na ból dupy wiochmenie
Dodano: 22.05.2018 15:09    Przez: ~;)
Super Sokół. Dobry mecz. Tak trzymac.!!!!!!!!!!
Dodano: 19.05.2018 23:39    Przez: ~Kibicccc
Na tych dziurach to i Barcelona by nie wygrała kto dopuszcza takie boiska SKANDAL!!!
Dodano: 19.05.2018 23:42    Przez: ~Skolwin
Spójrz lepiej na swoje klepicho w skolwinie. Tsm jest za to Maracana
Dodano: 20.05.2018 00:03    Przez: ~Resl
Skandal to jest nie strzelić karnego ,gdy się chce awansować do II ligi (nawet na pastwisku) .
Dodano: 20.05.2018 06:28    Przez: ~jarder
Ma rację grajek ze Skolwina, boisko szkolne ,połatane na szybko!!Ehhhh.., nikt inny by nie dostał zgody nawet na A klase tam zeby grac!
Dodano: 20.05.2018 00:31    Przez: ~układy
Dużo lepsze jrdnak niż to kleicho na ruinach w kuninie
Dodano: 20.05.2018 01:51    Przez: ~...
ha ha mowa o kleczewie a wiesniaki schodza do rozmowy o koninie widac ze macie kompleksy kleczewioczki
Dodano: 20.05.2018 10:30    Przez: ~KSG
Brawo Sokol duma regionu koninskiego w pilce noznej gratulacje
Dodano: 20.05.2018 10:59    Przez: ~Koninianin
ten KSG wymaga pilnej pomocy psychiatrycznej z uwagi na skrajnie zmienne nastroje. Chwali Sokola kiedy kradnie punkty druzynom spadkowym, natomiast na ogol opluwwa Kleczew. Le cz sie chlopie lecz !!!
Dodano: 20.05.2018 13:10    Przez: ~xx
KSG ma kompleksy bo zawsze porownuje frekwencje do Kleczewa i Medyka i cieszy sie jak na klepowisko w Kuninie przyjdzie 300 ludzi,a Kunin liczy 72.000 to dopiero kompleksy,a kunin niebawem w 4 lidze , a to jest tamnajwazniejszy sport,nic tam nie ma,a frekwencja wsiowa !
Dodano: 20.05.2018 18:16    Przez: ~He
He, nie mów hop, jest informacja że ten cały górnik po spadku nie przystąpi do rozgrywek nowej zreformowanej czwartej ligi ze względu, na brak finansów
Dodano: 22.05.2018 15:12    Przez: ~to jak ?
2-0 dla elany
Dodano: 20.05.2018 19:00    Przez: ~aaa
Użutkownik "Ksg" to typowa ameba umysłowa jak reszta jego kolegów "kibiców".
Dodano: 21.05.2018 11:47    Przez: ~Rashford