Dzisiaj jest niedziela 24 czerwca 2018, imieniny: Jana, Danuty, Janiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23111) SPORT FORUM FIRMY (5189) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 10oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
21 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
LM Extra. Janów, Gosławice, Osada - zapomniane osi ... (4)Kijowiec. Bocian ze złamanym skrzydłem został urat ... (4)
jesteś tutaj: Strona głównaSportCztery medale konińskich szablistów na turnieju w ...

Cztery medale konińskich szablistów na turnieju w Wołominie

Dodano: 6.06.2018 14:55
Źródło: LM.pl

Trzy krążki w turnieju mężczyzn i jeden w turnieju kobiet to dorobek zawodników KKSz Konin na Ogólnopolskim Turnieju Szermierczym o Szablę Skrzetuskiego. 

Koninianie świetnie spisali się w rywalizacji mężczyzn. W wewnątrzkonińskim finale zmierzyli się Michał Szreder i Marek Weiss. Zwyciężył ten pierwszy. Podium uzupełnił Gracjan Jedwabny.

W zmaganiach kobiet KKSz Konin wywalczył jeden medal. W finale wystąpiła Weronika Waleriańczyk. Koninianka przegrała z Emilią Rowińską (AZS AWF Warszawa) i zdobyła srebrny medal. 

fot. KKSz Konin



  • Cztery medale konińskich szablistów na turnieju w Wołominie
  • Cztery medale konińskich szablistów na turnieju w Wołominie

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Brawo!
Dodano: 06.06.2018 21:10    Przez: ~A
Tadziu już jeździ po takich imprezach byle żeby o nim pisali.
Dodano: 07.06.2018 09:03    Przez: ~Żenada
Z tego co mogę zaobserwować to dobrze. Nie ma sportowca, który urodził się od razu mistrzem seniorów. Należy od najmłodszych lat trenować i wtedy osiągnięcie dobrych wyników jest możliwe, ale nie pewne. To sport. Wcześniejszy wpis pozbawiony jest sensu. Zanim zacznie się komentować to wypadałoby znać się na dany temat. Jednak po tamtym komentarzu można sądzić, że dana zazenowana osoba nie ma pojęcia o przygotowaniu sportowym. Pisać z kanapy z piwem w ręku każdy potrafi, byle hejtować. Kogoś boli, że inni odnoszą sukcesy.
Dodano: 07.06.2018 09:42    Przez: ~Obiektywna
Zbliżają się wybory. Trzeba pokazywać sukcesy nie ważne jakie.
Dodano: 07.06.2018 14:38    Przez: ~UB
Co ma piernik do wiatraka... Zawodnicy zdobyli medale to fakt. Dlaczego w związku z tym nie powinno się o tym pisać? lepiej pisać o przegranych Górnika?
Dodano: 08.06.2018 08:40    Przez: ~Artur
Tadziu już dosyć wydoił pieniędzy z budżetu miasta dla swoich turystów. Niech organizują te impreźiki i wyjazdy za własne pieniądze. Niszowa dyscyplina.
Dodano: 11.06.2018 21:55    Przez: ~koń na placu
końca by się uśmiał... Lepiej dać ma piłkę nożną? Tylko po to, by kasę wydać? Wg Ciebie niszowa dyscyplina. To dlaczego oni mają wyniki, a inne kluby niestety bardzo rzadko? Przecież te nieniszowe dyscypliny powinny mieć lepsze wyniki, bo zawodników więcej i jest z kogo wybierać. Prawda jest taka, że jesteś nastawiony wyłącznie na kasę, po wcześniejszym wpisie tak można wywnioskować. Nie liczą się osiągnięcia, chęć trenowania. Chciałabym w końcu przeczytać np. o dużych osiągnięciach Górnika. Tymczasem domagano się nowego stadionu, chyba tylko po to, żeby kibole mieli co niszczyć bo kibiców jest bardzo mało.
Dodano: 12.06.2018 11:00    Przez: ~Dora