Dzisiaj jest sobota 16 lutego 2019, imieniny: Danuty, Julianny, Daniela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20803) SPORT FORUM FIRMY (5292) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
7 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Młodzież III LO w Koninie w finale Turnieju Debat ... (11)Konin. Przetarg na mini uzdrowisko z tężnią został ... (48)

III seria Pucharu Polski. Złoty Sosiński, Kuderczak blisko medalu

Dodano: 13.06.2018 12:43
Źródło: LM.pl

Złoty medal podczas III serii szosowego Pucharu Polski wywalczył reprezentant KLTC Konin Konrad Sosiński. Tuż za podium uplasował się natomiast Dawid Kuderczak.

Zmagania w Koziegłowach były dla konińskich zawodników całkiem udane. Najlepszy wynik osiągnął Konrad Sosiński, który w wyścigu ze startu wspólnego na 98 km wywalczył pierwsze miejsce na 108 zawodników. 28. w tym wyścigu był Michał Markowski, a 54. Dawid Kuderczak.

Kuderczak najlepszy wynik zanotował natomiast w jeździe indywidualnej na czas na dwanaście kilometrów. Koninianin w gronie 54 zawodników zajął czwarte miejsce, tuż za podium. Konrad Sosiński w tym wyścigu był czternasty, a Mikołaj Kawa - 31.

W Koziegłowach rywalizował również startujący w kat. juniorów młodszych Łukasz Krych. W jeździe indywidualnej na czas na dystansie dziesięciu kilometrów zawodnik KLTC Konin zajął 35. miejsce (na 96 startujących), a w wyścigu ze startu wspólnego na dystansie 78 km - 76. miejsce (na 138 zawodników).

Kolejne starty kolarzy KLTC Konin czekają 21 czerwca. Wtedy w Ostródzie rozpoczynają się Szosowe Mistrzostwa Polski.

fot. KLTC Konin

   • III seria Pucharu Polski. Złoty Sosiński, Kuderczak blisko medalu

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Gratulacje kolarze życzę wyników na mistrzostwach Polski już za tydzień trzymam kciuki
Dodano: 13.06.2018 21:17    Przez: ~Mułek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.