Dzisiaj jest sobota 16 lutego 2019, imieniny: Danuty, Julianny, Daniela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20804) SPORT FORUM FIRMY (5292) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
7 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Młodzież III LO w Koninie w finale Turnieju Debat ... (11)Konin. Przetarg na mini uzdrowisko z tężnią został ... (48)

Puchar Polski Juniorów. Hubert Pieczyński najlepszy w Polsce!

Dodano: 14.06.2018 14:17
Źródło: LM.pl

Złoty medal z rozgrywanego w Gdyni Pucharu Polski Juniorów przywiózł zawodnik UKS Górnik Judo Konin Hubert Pieczyński. Koninianin wygrał dwa pojedynki.

Startujący w kat. do 55 kg Hubert Pieczyński mierzyć musiał się z Gracjanem Szleją (Truso Elbląg) i Maksimem Pawlowskijem (Akademia Judo Łódź). Rywalizacja toczona była systemem ligowym, w którym każdy z zawodników stoczył po dwie walki.

Najlepszy bilans końcowy zanotował Hubert Pieczyński, który obie swoje walki wygrał 10:0. Dzięki temu zawodnik UKS Górnik Judo Konin zajął pierwsze miejsce i wywalczył złoty medal Pucharu Polski Juniorów. 

To już drugi medal Pieczyńskiego w ostatnim czasie. W połowie maja koniński judoka stanął na trzecim miejscu podium podczas Pucharu Europy Juniorów.  • Puchar Polski Juniorów. Hubert Pieczyński najlepszy w Polsce!

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Gratulacje dla Huberta i trenera!!!
Dodano: 14.06.2018 21:41    Przez: ~tko

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.