Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18962) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 14oC
Jutropogoda
22 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (1)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (2)

EBO: Dwie walki pięściarzy Copacabany Konin, wygrana Kuliga

Dodano: 16.06.2018 22:47
Źródło: LM.pl

Pierwszy mecz w Ekstralidze Boksu Olimpijskiego przegrała Wielkopolska Drużyna Ligowa. W spotkaniu z Dolnym Śląskiem w Wałbrzychu walczyli dwaj zawodnicy Copacabany Konin - Marcin Hejosz i Przemysław Kulig.

Zaledwie tydzień po ostatnim meczu z Olimpem Lublin Wielkopolanie wybrali się na rewanżowe starcie z Dolnym Śląskiem. Pierwsze spotkanie, rozgrywane w Koninie, Wielkopolska Drużyna Bokserska wygrała 13:10. W Wałbrzychu lepsi byli już Ślązacy.

Mecz rozpoczął się od porażki przez RSC w pierwszej rundzie Michała Misterskiego z Wielkopolskiej Drużyny Bokerskiej. W drugiej walce na ring wyszedł już Marcin Hejosz. Pięściarz Copacabany stoczył naprawdę wyrównany pojedynek z Dominikiem Decem. Liczenie punktów trwało naprawdę długo i początkowo ogłoszone zostało zwycięstwo zawodnika Dolnego Śląska. Później jednak wynik walki zweryfikowano jako remis.

Dwie kolejne walki również wygrali gospodarze i dobrą passę Dolnego Śląska przełamał dopiero Tomasz Nowicki. Zaraz po nim, w walce w kat. 81 kg, zaprezentował się Przemysław Kulig. Jego rywalem był Maciej Haba, z którym w Koninie mierzył się Mateusz Goiński. Zawodnik Copacabany godnie zastąpił Goińskiego i również pokonał Habę, dając jeszcze Wielkopolanom nadzieję na korzystny rezultat.

W kat. 91 kg walkę wygrał Jakub Kasprzak, a to oznaczało, że o wyniku meczu zadecyduje ostatnia walka. W kat. +91 kg szans Arturowi Sargsyanowi nie dał Kamil Bodzioch, doprowadzając do przerwania walki w drugiej rundzie. Przechodzący na zawodowstwo Bodzioch zapewnił tym samym zwycięstwo Dolnemu Śląskowi 12:11.

Dolny Śląsk - Wielkopolska Drużyna Bokserska 12:11
kat. 56 kg: Vasyl Iskra - Michał Misterski RSC I
kat. 60 kg: Dominik Dec - Marcin Hejosz remis
kat. 64 kg: Piotr Tobolski - Karol Łapawa 2:1
kat. 69 kg: Łukasz Niemczyk - Bartosz Skórka 3:0
kat. 75 kg: Dawid Górtatowski - Tomasz Nowicki 0:3
kat. 81 kg: Maciej Haba - Przemysław Kulig 0:3
kat. 91 kg: Wadim Kostiuczok - Jakub Kasprzak 1:2
Kat. +91 kg: Kamil Bodzioch - Artur Sargsyan RSC II autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Marcin Hejosz wygrał walkę!!! Ale tak to jest jak się bokasuje z gospodarzem! Przemek kulig dobry boks!!! Powodzenia dalej!
Dodano: 17.06.2018 11:42    Przez: ~Ksg123

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.