Wybory 2024: Powyborcze układanki. Obywatele się wzmocnią, Adamów dalej wiceprezydentem?

IMGW: W nocy z wtorku na środę prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -2°C, przy gruncie do -4°C.

LM.plSportPuchar Polski w kolarstwie. Kuderczak i Sosiński na podium

Puchar Polski w kolarstwie. Kuderczak i Sosiński na podium

Dwa złote medale wywalczył Dawid Kuderczak, a brąz Konrad Sosiński podczas Pucharu Polski w kolarstwie szosowym w Chrzypsku Wielkim.

Kolarze KLTC Konin rywalizowali w weekend w Pucharze Polski w Chrzypsku Wielkim. W kat. juniorów zwyciężył Dawid Kuderczak, notując na dystansie 108 km w wyścigu ze startu wspólnego czas 2:38:15. W tym samym wyścigu piąte miejsce zajął Konrad Sosiński, tracąc do podium nieco ponad dwie i pół minuty. I Kuderczak, i Sosiński sklasyfikowani zostali również w mistrzostwach Wielkopolski. Kuderczak również zajął pierwsze miejsce, a Sosiński zdobył brązowy medal.

W tych samych zawodach 28. miejsce wywalczył Michał Markowski, a 29. był Mikołaj Kawa. W klasyfikacji mistrzostw Wielkopolski dziesiąty był Markowski, a jedenasty - Kawa.

W wyścigu ze startu wspólnego w kat. juniorów młodszych wystartowało dwóch zawodników KLTC Konin. Łukasz Krych zajął 110. miejsce, a Jakub Janiak był 111. W jeździe indywidualnej na czas Łukasz Krych zajął natomiast 32. miejsce.