Dzisiaj jest piątek 21 września 2018, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21910) SPORT FORUM FIRMY (5221) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 15oC
Jutropogoda
16 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin lubi książki. Aleksander Edelman w Koninie o ... (7)Sompolno. Święto Sadów w niedzielę. Gwiazdą Zenon ... (14)

Chemistry World Cup. Mateusz Goiński wygrał pierwszą walkę

Dodano: 20.06.2018 15:29
Źródło: LM.pl

W środę rywalizację na 45. Chemistry World Cup of Olimpic Boxing rozpoczął Mateusz Goiński. W pierwszej walce pięściarz Zagłębia Konin pokonał Victora Carapcevschiiego.

Goiński w prestiżowym turnieju rozgrywanym w Halle (Niemcy) wystartował na zakończenie sezonu pięściarskiego. W kat. 75 kg rywalizuje trzynastu zawodników. Wolny los dostali w pierwszej rundzie Silvio Schierle (Niemcy), Zejad Easzasz (Jordania) i Andrei Kowalczuk (Rosja). Goiński w pierwszej walce mierzył się natomiast z Mołdawianinem Victorem Carapcevschiim.

Pięściarzowi Zagłębia Konin udało się wygrać ten pojedynek i już w czwartek walczyć będzie o strefę medalową niemieckich zawodów. Jego rywalem będzie Niemiec Andrey Merzlyakow, który w pierwszej walce wygrał z Andrejem Csemezem (Słowacja). Walka odbędzie się w sesji rozpoczynającej się o godz. 10.00. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.