Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18837) SPORT FORUM FIRMY (5368) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Chemistry World Cup. Mateusz Goiński wygrał pierwszą walkę

Dodano: 20.06.2018 15:29
Źródło: LM.pl

W środę rywalizację na 45. Chemistry World Cup of Olimpic Boxing rozpoczął Mateusz Goiński. W pierwszej walce pięściarz Zagłębia Konin pokonał Victora Carapcevschiiego.

Goiński w prestiżowym turnieju rozgrywanym w Halle (Niemcy) wystartował na zakończenie sezonu pięściarskiego. W kat. 75 kg rywalizuje trzynastu zawodników. Wolny los dostali w pierwszej rundzie Silvio Schierle (Niemcy), Zejad Easzasz (Jordania) i Andrei Kowalczuk (Rosja). Goiński w pierwszej walce mierzył się natomiast z Mołdawianinem Victorem Carapcevschiim.

Pięściarzowi Zagłębia Konin udało się wygrać ten pojedynek i już w czwartek walczyć będzie o strefę medalową niemieckich zawodów. Jego rywalem będzie Niemiec Andrey Merzlyakow, który w pierwszej walce wygrał z Andrejem Csemezem (Słowacja). Walka odbędzie się w sesji rozpoczynającej się o godz. 10.00. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.