Dzisiaj jest sobota 16 lutego 2019, imieniny: Danuty, Julianny, Daniela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20802) SPORT FORUM FIRMY (5292) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
7 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Młodzież III LO w Koninie w finale Turnieju Debat ... (11)Konin. Przetarg na mini uzdrowisko z tężnią został ... (48)

Planujesz zakup auta i chcesz znaleźć leasing? Kalkulator rat wskaże optymalne warunki umowy!

Materiał promocyjny

Dodano: 22.06.2018 12:58
  • Planujesz zakup auta i chcesz znaleźć leasing? Kalkulator rat wskaże optymalne warunki umowy!

Rosnącym zainteresowaniem wśród konsumentów cieszy się nowoczesny leasing z niską ratą. Powodem tego jest atrakcyjna wysokość miesięcznego zobowiązania. Ponadto, jeśli bierzesz leasing, kalkulator rat będzie narzędziem, które ułatwi ci podjęcie wyboru.
 

Nowoczesny leasing – kalkulator pozwoli dopasować miesięczne koszty

Podstawowym kryterium decydującym o tym, czy można wziąć na siebie jakiekolwiek zobowiązanie finansowe, jest wysokość miesięcznych spłat. Dotychczas, aby je poznać należało udać się do placówki banku lub do dealera na rozmowę z konsultantem. To już przeszłość. Dziś, biorącym auto w leasing, kalkulator rat dostępny w internecie szybko wyliczy miesięczne koszty związane z umową. Aplikacją taką można obliczyć wysokość raty np. leasingu EasyDrive, oferowanego przez Volkswagen Financial Services.
 

Dobry leasing – kalkulator podpowie, co wybrać

Leasing EasyDrive dedykowany jest wszystkim modelom marki Volkswagen. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sposobu wyliczania rat, możliwe jest ich znaczne obniżenie. W dodatku warunki umowy, a co za tym idzie także koszt miesięcznej raty, są bardzo elastyczne. Możesz je modyfikować w dość szerokim zakresie, aby znaleźć najbardziej optymalne dla siebie rozwiązanie.
 

Na czym polega leasing z niską ratą miesięczną?

W leasingu EasyDrive klient, zamiast spłacać pełną wartość pojazdu, opłaca jedynie tę sumę, o jaką zmalała wartość pojazdu w trakcie umowy leasingowej. To pozwala zredukować miesięczne koszty. Do tego dowolnie kształtujesz wysokość parametrów:

  • wysokości opłaty wstępnej,
  • długości trwania umowy,
  • rocznego limitu przebiegu,

które wpływają na ostateczną wysokość raty. Jak to wygląda w praktyce?
 

Leasing i kalkulator na przykładzie Volkswagena Passata Limousine

Volkswagen Passat Limousine w bazowej wersji kosztuje 79990 zł brutto. W leasingu EasyDrive najmniejsza możliwa rata za to auto wynosi 528 zł netto. Klienci chcący ponosić taki miesięczny koszt powinni zdecydować się na leasing na następujących warunkach:

  • okres leasingowania: 48 miesięcy,
  • opłata wstępna: 30 proc. wartości auta,
  • roczny limit przebiegu samochodu: 20 tys. km.
     

Dopasuj wysokość raty do swoich potrzeb

Każde z powyższych kryteriów możesz zmienić, co przełoży się na wysokość raty. Opłatę wstępną możesz np. zminimalizować do 0 proc. W takim przypadku – przy zachowaniu pozostałych warunków – miesięczna rata wyniesie 982 zł netto.
 

Bez kłopotu po spłacie

Po zakończeniu spłat leasingu EasyDrive, pojazd możesz wykupić lub spłacić jego pozostałą wartość. Jednak przy tak preferencyjnej wysokości rat rozważ oddanie samochodu w rozliczeniu leasingodawcy i wzięcie nowego modelu w leasing oparty na podobnych zasadach. Dzięki temu możesz stale korzystać z nowego i bogato wyposażonego samochodu na gwarancji.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:leasing,   samochody

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.