Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17895) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 9oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (7)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Koło. Ruszyły zapisy na Bieg Warciański. Limit to 700 miejsc

Dodano: 6.07.2018 11:15
Źródło: LM.pl

Do 17 października lub do wyczerpania limitu zgłoszeń zapisywać będzie można się na 38. Międzynarodowy Bieg Warciański w Kole. W zawodach może wziąć udział maksymalnie 700 biegaczy.

Tegoroczny Międzynarodowy Bieg Warciański odbędzie się w niedzielę 21 października w Kole. W zeszłą środę ruszyły zapisy do tego biegu oraz do marszu nordic walking. Zgłaszać będzie można się do 17 października lub do wyczerpania limitu zgłoszeń. Maksymalnie w biegu będzie mogło wziąć udział 700 zawodników.

Najtańszy pakiet, bez koszulki, kosztuje 30 zł do 15 września. Z koszulką zapłacić trzeba będzie 50 zł. Od 15 września do 14 października koszt zapisu to 40 zł (bez koszulki) i 60 zł (z koszulką). Od 15 do 17 października koszt zapisu to również 40 zł, ale na koszulkę nie będzie już wtedy szans. Najdrożej będzie w samym dniu biegu, kiedy to koszt startu wyniesie 60 zł (wyłącznie pakiety bez koszulki). 

Zapisywać można się na stronie biegu: www.biegwarcianski.pl, wypełniając odpowiedni formularz.  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieg,   Międzynarodowy Bieg Warciański,   Koło,   zapisyDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.