Dzisiaj jest piątek 21 września 2018, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22214) SPORT FORUM FIRMY (5221) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
28 / 15oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik Konin rozpoczął zbiórkę pieniędzy na odszko ... (14)Konin lubi książki. Aleksander Edelman w Koninie o ... (19)

Balcerzak i Sikora znalazły nowy klub. Trafią do mistrza Polski

Dodano: 8.07.2018 10:59
Źródło: LM.pl

Byłe zawodniczki Medyka Konin Patrycja Balcerzak i Krystyna Sikora zostały nowymi piłkarkami Górnika Łęczna. Obie zawodniczki rozstały się z konińskim klubem po zakończeniu poprzedniego sezonu.

Wraz z końcem czerwca umowy Balcerzak i Sikory z Medykiem Konin wygasły. - Zaproponowaliśmy im takie kontrakty, żeby ich nie podpisały - mówił wprost podczas pierwszego treningu Medyka w letnim okresie przygotowawczym trener Roman Jaszczak. Obie zawodniczki znalazły sobie już nowy klub.

Będzie nim Górnik Łęczna, aktualny mistrz Polski. Zespół z województwa lubelskiego szuka wzmocnień przed startem w turnieju eliminacyjnym do Ligi Mistrzyń. W zeszły czwartek Kurier Lubelski informował o pozyskaniu przez Górnika Patrycji Balcerzak i Krystyny Sikory.

Patrycja Balcerzak w Medyku Konin grała od 2013 roku. W tym czasie wywalczyła z konińskim zespołem cztery mistrzostwa Polski, pięć Pucharów Polski, czterokrotnie zagrała również w Lidze Mistrzyń. We wszystkich rozgrywkach strzeliła dla Medyka 44 gole.

Krystyna Sikora trafiła do Medyka rok temu, przyjeżdżając ze Stanów Zjednoczonych. Z konińskim klubem wywalczyła brązowe medale mistrzostw Polski oraz zwycięstwo w turnieju eliminacyjnym do Ligi Mistrzyń. We wszystkich rozgrywkach strzeliła w zeszłym sezonie siedem bramek.



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Zaproponowaliśmy im takie kontrakty, żeby ich nie podpisały - mówił wprost podczas pierwszego treningu Medyka w letnim okresie przygotowawczym trener Roman Jaszczak. :):):):):):):):):):) te słowa świadczą o trenerze że jest poprostu wielkim ......... em . w taki sposób mają podziękowania od trenera za pot wylany na treningach i meczach . na to wszystko przypomniałem sobie znane słowa :: że chłop ze wsi wyjdzie , ale wieś z chłopa nigdy
Dodano: 8.07.2018 15:26    Przez: ~wstd romek
Myślę że uczciwiej było wogole nie proponować i podziękować za współpracę a nie zachować się jak...
Dodano: 8.07.2018 15:41    Przez: ~kibic
AAAA dotacja!!! Skąd medyk wziął173 zawodniczki,pwsz 33 i uks gornicza 30? Suma 236 zawodniczek. A to wszystko jeden klub. Może ktoś sprawdzi z UM Konin jak p.Jaszczak zebrał tyle zawodniczek. Ile jest faktycznie a ile "martwych dusz". Chyba, że w 236 zawodniczkach jest jeszcze sztab szkoleniowy i cała rodzina prezesa J.
Dodano: 8.07.2018 15:49    Przez: ~gdzie kasa? i komu?
Widzę ten komentarz co chwile. Brawo. Kropla drąży skale. Oby ktoś się wziął za to.
Dodano: 8.07.2018 23:38    Przez: ~Tytus
Szkoda. Balcerzak świetna zawodniczka. Z pomysłem na grę i zaangażowaniem. Cóż zbyt inteligentna by męczyć sie z tą parówą. Powodzenia w świecie.
Dodano: 9.07.2018 01:06    Przez: ~FAZI

KOMENTARZE

Zaproponowaliśmy im takie kontrakty, żeby ich nie podpisały - mówił wprost podczas pierwszego treningu Medyka w letnim okresie przygotowawczym trener Roman Jaszczak. :):):):):):):):):):) te słowa świadczą o trenerze że jest poprostu wielkim ......... em . w taki sposób mają podziękowania od trenera za pot wylany na treningach i meczach . na to wszystko przypomniałem sobie znane słowa :: że chłop ze wsi wyjdzie , ale wieś z chłopa nigdy
Dodano: 08.07.2018 15:26    Przez: ~wstd romek
Myślę że uczciwiej było wogole nie proponować i podziękować za współpracę a nie zachować się jak...
Dodano: 08.07.2018 15:41    Przez: ~kibic
AAAA dotacja!!! Skąd medyk wziął173 zawodniczki,pwsz 33 i uks gornicza 30? Suma 236 zawodniczek. A to wszystko jeden klub. Może ktoś sprawdzi z UM Konin jak p.Jaszczak zebrał tyle zawodniczek. Ile jest faktycznie a ile "martwych dusz". Chyba, że w 236 zawodniczkach jest jeszcze sztab szkoleniowy i cała rodzina prezesa J.
Dodano: 08.07.2018 15:49    Przez: ~gdzie kasa? i komu?
Widzę ten komentarz co chwile. Brawo. Kropla drąży skale. Oby ktoś się wziął za to.
Dodano: 08.07.2018 23:38    Przez: ~Tytus
Szkoda. Balcerzak świetna zawodniczka. Z pomysłem na grę i zaangażowaniem. Cóż zbyt inteligentna by męczyć sie z tą parówą. Powodzenia w świecie.
Dodano: 09.07.2018 01:06    Przez: ~FAZI
Pomysł na grę.... zaangażowanie.... Tego było brak w tym sezonie. To już nie ta zadodniczka co kiedyś. Słabo to wyglądało. Kariery już nie zrobi
Dodano: 11.07.2018 23:03    Przez: ~Pa
Szanowny Panie trenerze Jaszczak czas dokonać istotnych zmian nastał, Pan tego już nie czuje traci Pan dobre imię na które pracował wiele lat. Czas usunąć się w cień .Jeszcze jest na tyle klimat w klubie że nie jest za późno .Nepotyzm który zaprowadził czas skończyć . Od magistra można wymagać kultury osobistej ,a tu coraz gorzej zawodniczki słusznie przenoszą się do innych klubów tam maja większą perspektywę rozwoju zawodniczego i intelektualnego. To jest ostrzeżenie - dobra rada dla Pana czas na wnioski i diametralnie inne działania .Władza autokratyczna w tym przypadku się nie sprawdza proszę niech Pan dopuści trochę świeżej krwi organizacyjnej ,zawodniczej ,trenerskiej. Dziewczyny są świetne- wszystkie, co do tzw "martwych dusz " to przeprowadzić szczegółowa kontrolę (nie wyrywkową) jest to praktyka powszechnie stosowana w Koninie To jest patologia. Trzeba wprowadzić prawdziwe kontrakty sportowe.
Dodano: 11.07.2018 11:06    Przez: ~Karol k
no coz sikora to widomo idzie tam gdzie liga mistzryn, nic nie zaprezentowala w koninie niestety, szybko biega i tyle ale w pilke grac to juz nie potrafi raczej, w lecznej bedzie grzala lawe tak jak i Balcerzak, dla ktorej miejsca w tamtym skladzie brak, Balcerzak w tym sezonie sporo przytyla i juz tez nie ta zawodniczka co kiedys, takze dla medyka to zadne oslabienia.....