Dzisiaj jest piątek 20 września 2019, imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19563) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 11oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
19 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Szlaban na ryzyko. Warsztaty PKP PLK dla instrukto ... (0)Córka przedwojennego burmistrza Konina w gabinecie ... (4)

Balcerzak i Sikora znalazły nowy klub. Trafią do mistrza Polski

Dodano: 8.07.2018 10:59
Źródło: LM.pl

Byłe zawodniczki Medyka Konin Patrycja Balcerzak i Krystyna Sikora zostały nowymi piłkarkami Górnika Łęczna. Obie zawodniczki rozstały się z konińskim klubem po zakończeniu poprzedniego sezonu.

Wraz z końcem czerwca umowy Balcerzak i Sikory z Medykiem Konin wygasły. - Zaproponowaliśmy im takie kontrakty, żeby ich nie podpisały - mówił wprost podczas pierwszego treningu Medyka w letnim okresie przygotowawczym trener Roman Jaszczak. Obie zawodniczki znalazły sobie już nowy klub.

Będzie nim Górnik Łęczna, aktualny mistrz Polski. Zespół z województwa lubelskiego szuka wzmocnień przed startem w turnieju eliminacyjnym do Ligi Mistrzyń. W zeszły czwartek Kurier Lubelski informował o pozyskaniu przez Górnika Patrycji Balcerzak i Krystyny Sikory.

Patrycja Balcerzak w Medyku Konin grała od 2013 roku. W tym czasie wywalczyła z konińskim zespołem cztery mistrzostwa Polski, pięć Pucharów Polski, czterokrotnie zagrała również w Lidze Mistrzyń. We wszystkich rozgrywkach strzeliła dla Medyka 44 gole.

Krystyna Sikora trafiła do Medyka rok temu, przyjeżdżając ze Stanów Zjednoczonych. Z konińskim klubem wywalczyła brązowe medale mistrzostw Polski oraz zwycięstwo w turnieju eliminacyjnym do Ligi Mistrzyń. We wszystkich rozgrywkach strzeliła w zeszłym sezonie siedem bramek.



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zaproponowaliśmy im takie kontrakty, żeby ich nie podpisały - mówił wprost podczas pierwszego treningu Medyka w letnim okresie przygotowawczym trener Roman Jaszczak. :):):):):):):):):):) te słowa świadczą o trenerze że jest poprostu wielkim ......... em . w taki sposób mają podziękowania od trenera za pot wylany na treningach i meczach . na to wszystko przypomniałem sobie znane słowa :: że chłop ze wsi wyjdzie , ale wieś z chłopa nigdy
Dodano: 8.07.2018 15:26    Przez: ~wstd romek
Myślę że uczciwiej było wogole nie proponować i podziękować za współpracę a nie zachować się jak...
Dodano: 8.07.2018 15:41    Przez: ~kibic
AAAA dotacja!!! Skąd medyk wziął173 zawodniczki,pwsz 33 i uks gornicza 30? Suma 236 zawodniczek. A to wszystko jeden klub. Może ktoś sprawdzi z UM Konin jak p.Jaszczak zebrał tyle zawodniczek. Ile jest faktycznie a ile "martwych dusz". Chyba, że w 236 zawodniczkach jest jeszcze sztab szkoleniowy i cała rodzina prezesa J.
Dodano: 8.07.2018 15:49    Przez: ~gdzie kasa? i komu?
Widzę ten komentarz co chwile. Brawo. Kropla drąży skale. Oby ktoś się wziął za to.
Dodano: 8.07.2018 23:38    Przez: ~Tytus
Szkoda. Balcerzak świetna zawodniczka. Z pomysłem na grę i zaangażowaniem. Cóż zbyt inteligentna by męczyć sie z tą parówą. Powodzenia w świecie.
Dodano: 9.07.2018 01:06    Przez: ~FAZI

KOMENTARZE

Zaproponowaliśmy im takie kontrakty, żeby ich nie podpisały - mówił wprost podczas pierwszego treningu Medyka w letnim okresie przygotowawczym trener Roman Jaszczak. :):):):):):):):):):) te słowa świadczą o trenerze że jest poprostu wielkim ......... em . w taki sposób mają podziękowania od trenera za pot wylany na treningach i meczach . na to wszystko przypomniałem sobie znane słowa :: że chłop ze wsi wyjdzie , ale wieś z chłopa nigdy
Dodano: 08.07.2018 15:26    Przez: ~wstd romek
Myślę że uczciwiej było wogole nie proponować i podziękować za współpracę a nie zachować się jak...
Dodano: 08.07.2018 15:41    Przez: ~kibic
AAAA dotacja!!! Skąd medyk wziął173 zawodniczki,pwsz 33 i uks gornicza 30? Suma 236 zawodniczek. A to wszystko jeden klub. Może ktoś sprawdzi z UM Konin jak p.Jaszczak zebrał tyle zawodniczek. Ile jest faktycznie a ile "martwych dusz". Chyba, że w 236 zawodniczkach jest jeszcze sztab szkoleniowy i cała rodzina prezesa J.
Dodano: 08.07.2018 15:49    Przez: ~gdzie kasa? i komu?
Widzę ten komentarz co chwile. Brawo. Kropla drąży skale. Oby ktoś się wziął za to.
Dodano: 08.07.2018 23:38    Przez: ~Tytus
Szkoda. Balcerzak świetna zawodniczka. Z pomysłem na grę i zaangażowaniem. Cóż zbyt inteligentna by męczyć sie z tą parówą. Powodzenia w świecie.
Dodano: 09.07.2018 01:06    Przez: ~FAZI
Pomysł na grę.... zaangażowanie.... Tego było brak w tym sezonie. To już nie ta zadodniczka co kiedyś. Słabo to wyglądało. Kariery już nie zrobi
Dodano: 11.07.2018 23:03    Przez: ~Pa
Szanowny Panie trenerze Jaszczak czas dokonać istotnych zmian nastał, Pan tego już nie czuje traci Pan dobre imię na które pracował wiele lat. Czas usunąć się w cień .Jeszcze jest na tyle klimat w klubie że nie jest za późno .Nepotyzm który zaprowadził czas skończyć . Od magistra można wymagać kultury osobistej ,a tu coraz gorzej zawodniczki słusznie przenoszą się do innych klubów tam maja większą perspektywę rozwoju zawodniczego i intelektualnego. To jest ostrzeżenie - dobra rada dla Pana czas na wnioski i diametralnie inne działania .Władza autokratyczna w tym przypadku się nie sprawdza proszę niech Pan dopuści trochę świeżej krwi organizacyjnej ,zawodniczej ,trenerskiej. Dziewczyny są świetne- wszystkie, co do tzw "martwych dusz " to przeprowadzić szczegółowa kontrolę (nie wyrywkową) jest to praktyka powszechnie stosowana w Koninie To jest patologia. Trzeba wprowadzić prawdziwe kontrakty sportowe.
Dodano: 11.07.2018 11:06    Przez: ~Karol k
no coz sikora to widomo idzie tam gdzie liga mistzryn, nic nie zaprezentowala w koninie niestety, szybko biega i tyle ale w pilke grac to juz nie potrafi raczej, w lecznej bedzie grzala lawe tak jak i Balcerzak, dla ktorej miejsca w tamtym skladzie brak, Balcerzak w tym sezonie sporo przytyla i juz tez nie ta zawodniczka co kiedys, takze dla medyka to zadne oslabienia.....