Dzisiaj jest niedziela 17 lutego 2019, imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21119) SPORT FORUM FIRMY (5292) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 4oC
Jutropogoda
8 / 4oC
Pojutrzepogoda
8 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk Konin pokonał w sparingu ćwierćfinalistę Lig ... (0)Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w ... (3)

Mistrzostwach Europy IJSBA. Zabrakło osiem punktów do brązu

Dodano: 10.07.2018 11:04
Źródło: LM.pl

Czwarte i piąte miejsce wywalczył w Mistrzostwach Europy IJSBA Alan Kołodziejek. W ten sam weekend koninianin rywalizował w III rundzie Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych.

Mistrzostwa Europy rozgrywane były w Belgii. W klasie Run Pro-Am Stock koninianin wywalczył piąte miejsce. W trzech startach Kołodziejek dwukrotnie uplasował się na piątych miejscach, a raz na czwartym. 121 zdobytych punktów pozwoliło mu zająć piąte miejsce ze stratą dziesięciu punktów do podium.

Jeszcze lepiej zawodnikowi z Konina poszło w klasie Runabout Limited Pro-Am. W pierwszym starcie Kołodziejek okazał się najlepszy, niestety w drugim wyścigu Kołodziejek spadł aż na dziesiąte miejsce. W ostatnim wyścigu koninianin był czwarty, co łącznie dało mu 127 punktów i czwarte miejsce w klasyfikacji końcowej. Do brązowego medalu Kołodziejkowi zabrakło zaledwie osiem punktów. 

W minioną sobotę zawodnik 4JetTeam rywalizował również w III rundzie Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych. Na zawodach w Wałczu koninianin zajął trzecie miejsce w klasie Runabout Limited oraz piąte w Runabout Stock.

fot. Facebook: Alan Kołodziejek - Jet Ski  • Mistrzostwach Europy IJSBA. Zabrakło osiem punktów do brązu

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.