Dzisiaj jest wtorek 17 lipca 2018, imieniny: Anety, Aleksego, Julietty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (25603) SPORT FORUM FIRMY (5194) PRACA (93) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 19oC
Jutropogoda
23 / 19oC
Pojutrzepogoda
23 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dzierawy. Strażacy z mieszkańcami uratowali ranneg ... (6)Udawali, że grają w piłkę nożną. Mistrzostwa Świat ... (9)
jesteś tutaj: Strona głównaSportJędras przechodzi do Górnika. Wcześniej był tylko ...

Jędras przechodzi do Górnika. Wcześniej był tylko wypożyczony

Dodano: 10.07.2018 11:31
Źródło: LM.pl

Stałym kontraktem z Górnikiem Konin związał się 32-letni obrońca Robert Jędras. W rundzie wiosennej był wypożyczony z Sokoła Kleczew.

Po zakończeniu ubiegłego sezonu umowa Roberta Jędrasa z Sokołem Kleczew wygasła. Wiosną obrońca był wypożyczony do Górnika Konin. Po rozstaniu z kleczewskim klubem 32-latek postanowił pozostać w Koninie i podpisał umowę z Górnikiem na najbliższy sezon. 

Jędras trafił do Górnika, mając wzmocnić defensywę nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również doświadczeniem. Jesienią trener Sławomir Suchomski apelował o pozyskanie zawodnika, który nie tylko poukłada grę zespołu, ale również będzie stanowił wsparcie psychiczne dla młodszych piłkarzy. Po przyjściu do Górnika Jędras od razu stał się podstawowym zawodnikiem biało-niebieskich. W III lidze zagrał w czternastu spotkaniach, trzynaście razy wychodząc w podstawowym składzie.

źródło: własne / gornikkonin.pl



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   III liga,   Górnik Konin,   Sokół Kleczew,   transfer,   Robert Jędras

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Robert wielki szacunek.
Dodano: 10.07.2018 11:40    Przez: ~Kibic Górnika
Robak dostał wolna rękę było by trzeba jego spytać co dalej. Tak czy owak szkoda Krystiana że odchodzi ale wiadomo przez kogo przez tych bez mózgów którzy sobą nic nie reprezentują tylko robią zła opinie dla klubu w tym są mistrzami. Piłkarze olejcie ich i po meczu wygole nie podchudcie pod sektor olejcie ich.
Dodano: 10.07.2018 22:19    Przez: ~Romek
brawo jedrek
Dodano: 10.07.2018 12:13    Przez: ~ert
Kleczew go nie chce hehe. Kleczew to już w kwietniu za nim wydzwanial. Jak nie wiesz to nie komentuj !!!
Dodano: 10.07.2018 13:48    Przez: ~Adam

KOMENTARZE

Robert wielki szacunek.
Dodano: 10.07.2018 11:40    Przez: ~Kibic Górnika
Nie przesadzajcie ! , Dajcie spokoj !!! , Przecietny !!!
Dodano: 10.07.2018 13:10    Przez: ~!!!
Kleczef sciongnie bednarka do ataku
Dodano: 11.07.2018 09:25    Przez: ~Kulibaba
Robert to moj idol, podgladam jego gre i wzoruje sie na nim
Dodano: 10.07.2018 11:46    Przez: ~jasiek
Ale gwiazdor ! ......che....che ..! A Kleczew go nie chce ! Dobre co !!!
Dodano: 10.07.2018 13:12    Przez: ~janek
Kleczew go nie chce hehe. Kleczew to już w kwietniu za nim wydzwanial. Jak nie wiesz to nie komentuj !!!
Dodano: 10.07.2018 13:48    Przez: ~Adam
A po co ma isc do klepaczewa,jak tam niedlugo zaoraja III lige
Dodano: 10.07.2018 16:10    Przez: ~Co racja to racja
W kleczewie w przyszłym roku to 2liga zobacz sobie jakie transfery robią same gwiazdy. Górnik jednego gościa odszczelil latem ubiegłego roku a sokół pisze ze to wzmocnienie.
Dodano: 10.07.2018 16:16    Przez: ~Ludowy klub sportowy
brawo jedrek
Dodano: 10.07.2018 12:13    Przez: ~ert
szacun dla trenera iweź jedrek dla ciebie zaczoles jako dzieciak w gorniku i skoncz w nim jak przyjdzie czas
Dodano: 10.07.2018 13:17    Przez: ~kibic
A Sobi zostaje czy odchodzi bo coś odbiło się o uszy że odchodzi. Chłopak zupełnie nie nadaje się na 3 ligę nie wiem czy z taką gra w 4 lidze by dał radę.
Dodano: 10.07.2018 15:46    Przez: ~Marek
Sobi zostaje bo jest zawodnikiem Górnika nie był na wypożyczeniu jest naszym wychowankiem a każdemu może się trafić gorsza dyspozycja co nie oznacza żeby zaraz kogoś skreślać
Dodano: 10.07.2018 16:11    Przez: ~ksg
umyj uszy
Dodano: 10.07.2018 16:54    Przez: ~kibic
No Ty na pewno byś dał.
Dodano: 11.07.2018 21:37    Przez: ~Y
Ok rozumiem może się zdarzyć słabszy dzień nawet tydzień ale gościu już drogi sezon nie gra nic. Nie oszukujmy się jest słaby.
Dodano: 10.07.2018 16:20    Przez: ~On
od ciebie
Dodano: 10.07.2018 16:53    Przez: ~kibic
Nie przesadzaj poprzedni sezon mial spoko, cos tam strzelil cos tam asystowal.
Dodano: 10.07.2018 16:55    Przez: ~Zimoch
A co z robakiem?
Dodano: 10.07.2018 19:41    Przez: ~Poinformowany
Robak dostał wolna rękę było by trzeba jego spytać co dalej. Tak czy owak szkoda Krystiana że odchodzi ale wiadomo przez kogo przez tych bez mózgów którzy sobą nic nie reprezentują tylko robią zła opinie dla klubu w tym są mistrzami. Piłkarze olejcie ich i po meczu wygole nie podchudcie pod sektor olejcie ich.
Dodano: 10.07.2018 22:19    Przez: ~Romek
Robak nie przekonał do siebie trenera, więc o czym ty mówisz Romek? Kto nie jest w 100% poświęcić się klubowi nie jest w stanie grać w tym klubie dłużej niż sezon. I ostatnie to nie ten sam graj co 2-3 lata temu gdy grał w Górniku.
Dodano: 10.07.2018 23:41    Przez: ~JARO
Dobra dobra wiem o czym mówię znam Robaka i bardzo wysoko cenie jego umiejętności wiadomo brakuje mu regularnego treningu ale nie ma co się dziwić też pracuje. A wy drodzy kibice zmiencie swoje zachowanie bo w przyszłości nikt w Górniku nie będzie chciał grać już niektórzy nie chcą wracać a dlaczego wiadomo chcą być szanowni a nie wyzwani.
Dodano: 11.07.2018 11:42    Przez: ~Romek
Temat jest o Jędrasie. Dobrze że został, dobra decyzja jego i Zarządu.
Dodano: 11.07.2018 13:24    Przez: ~KSG
Zupełnie to nas nie interesuje...!
Dodano: 11.07.2018 16:32    Przez: ~Kasia
Kasia ciągni kurasia !!!
Dodano: 11.07.2018 18:09    Przez: ~Ole
Pamietam go z trampkarzy,.drewnialdo, wogole konin ma super mlodych chlopakow ktorzy z czasem gina,.a do doroslej pilki ida rzemiesnicy typu jeras bilski bajerski, a ile to talentow zmarnowalo sie. Potem gornik jest gdzie jest czyli nigdzie.
Dodano: 13.07.2018 07:29    Przez: ~Gajewski
Tam jego miejsce